Rose-Hulman

Men's Track and Field
Terre Haute, IN
Top Perfomances
Event Athlete(s) Yr Mark
Event Athlete(s) Yr Mark
Latest Results Top↑
Meet Date
'17 Rose-Hulman Twilight Invitational 04/21/17
Indiana DIII Championships 04/15/17
DePauw Outdoor Invitational 04/08/17
EIU Big Blue Classic 2017 03/31/17
Wash U Mini 03/24/17
Rose-Hulman Early Bird Invitational 03/18/17
Polar Bear Final Qualifier and Multi 03/03/17
HCAC Indoor Championships 02/18/17
DePauw Indoor Invitational 02/11/17
Keck DIII Select 2017 02/04/17
'17 Engineer Invitational 01/28/17
'17 Friday Night Invitational 01/20/17
Terre Haute Double Dual 01/13/17
NCAA Division III Great Lakes Region Cross Country Championships 11/12/16
Heartland Collegiate Athletic Conference Championship 10/29/16
UE Cross Country Invitational 2016 10/15/16
Principia Cowbell XC Invite 10/08/16
Rose-Hulman-Depauw Dual 09/23/16
Indiana Intercollegiate Championships 09/16/16
NCAA Division III Outdoor Championships 05/26/16
All-Great Lakes Elite 05/19/16
2016 Billy Hayes Invitational 05/06/16
HCAC Outdoor Championships 04/29/16
Rose-Hulman Twilight Invitational 04/22/16
Indiana DIII Championships 04/16/16
Hanover Invitational 04/02/16
Wash U Mini 03/25/16
Rose-Hulman Early Bird Invitational 03/19/16
Polar Bear Final Qualifier and Multi 03/04/16
Roster Top↑
Athlete Class
Adarve, Alessandro JR-3
Ammidown, Evan FR-1
Anderson, Alex FR-1
Anspaugh, Alton JR-3
Bauer, Evan SO-2
Betz, Brayden JR-3
Blome, Joshua SR-4
Borden, David SO-2
Chatham, Camden FR-1
Ciriacks, Nathan FR-1
Conn, Cameron JR-3
Dearing, Walt JR-3
Evans, John JR-3
Fiacable, Eric SO-2
Green, Nathan SR-4
Hall, Ben FR-1
Hall, Jonathan JR-3
Harkins, Chandler JR-3
Hennig, Josh JR-3
Hill, Matt JR-3
Himes, Josh JR-3
Hipsher, Kenton SR-4
Hobbs, Erik FR-1
Hornbeck, Derek SO-2
Huber, Alex FR-1
Keller, Nic SR-4
Klausler, Will JR-3
Lannoy, Aaron FR-1
Mattiuz, Brendon SR-4
McCormick, Tyler FR-1
Mitalo, Eric FR-1
Moore, Collin SO-2
Myers, Robert SR-4
Okruch, Andrew SR-4
Palmer, Nick SO-2
Prisby, Cameron FR-1
Saulcy, Nick JR-3
Schnieders, Kennedy SO-2
Schrader, Nathan FR-1
Schulthies, Lucas SR-4
Schumacher, Karl FR-1
Shumate, David SR-4
Smith, Isaiah SR-4
Smyth, Brendan SR-4
Sparks, Jacob FR-1
Spencer, Dallas FR-1
Starlin, Aaron JR-3
Statler, Charles SR-4
Stevenot, Matthew FR-1
Sullivan, Sean SO-2
Sykes, Trey SO-2
Walbring, David SO-2
Waywood, Joshua FR-1
Wewe, Ben SR-4
Wilson, Adam SR-4
Wuest, Kevin SO-2