FSU Relays
Date: Fri, Mar 24, 2017

Events
Men's Women's
100 Meters 100 Meters
100 Meters High School 100 Meters High School
200 Meters 200 Meters
200 Meters High School 200 Meters High School
400 Meters 400 Meters
400 Meters High School 400 Meters High School
800 Meters 800 Meters
800 Meters High School 800 Meters High School
1500 Meters 1500 Meters
1600 Meters 1600 Meters
1600 Meters Invitational High School 1600 Meters High School
3200 Meters 3200 Meters
3200 Meters High School 3200 Meters Invitational High School
5000 Meters 5000 Meters
110 Hurdles 100 Hurdles
110 Hurdles Division 2 100 Hurdles Division 2
300 Hurdles 300 Hurdles
400 Hurdles 400 Hurdles
2000 Steeplechase 2000 Steeplechase
4 x 100 Relay 4 x 100 Relay
4 x 100 Relay Division 2 4 x 100 Relay Division 2
4 x 400 Relay 4 x 400 Relay
4 x 400 Relay Division 2 4 x 400 Relay Division 2
4 x 800 Relay 4 x 800 Relay
Sprint Medley Relay Sprint Medley Relay
High Jump College High Jump College
High Jump High School High Jump High School
Pole Vault College Pole Vault College
Pole Vault High School Pole Vault High School
Long Jump College Long Jump College
Long Jump High School Long Jump High School
Triple Jump College Triple Jump College
Triple Jump High School Triple Jump High School
Shot Put College Shot Put College
Shot Put High School Shot Put High School
Discus College Discus College
Discus High School Discus High School
Hammer Hammer
Javelin Javelin
Men's Scores
  Team Score
1 Florida State 157.5
1 Lincoln HS 70
2 East Ridge HS 41
2 Liberty 109.5
3 Alabama 94.5
3 Chiles HS 33
3 Leon HS 33
4 Unattached 93
5 Auburn 83.5
5 Creekside HS 32
6 Lakewood Ranch HS 31
6 Southern Miss. 65
7 Fort Myers HS 30
7 Georgia Tech 50
8 Calvary Christian Academy 27
9 Westminster HS 26
10 Godby HS 24.5
11 Niceville HS 24
12 Sparkman High School 22
13 Lake Mary HS 21.5
14 Palatka HS 20
15 South Walton HS 16
16 West Florida Tech HS 14
17 Sarasota HS 13
18 Matanzas HS 12
18 Pine Crest HS 12
20 Bleckley County High Scho 11
20 Eagles Landing Christian 11
20 Estero HS 11
23 Colonial HS 10
23 Lincoln Park Academy HS 10
23 Winfield City High School 10
26 Celebration HS 9
26 Jefferson High School 9
26 Pine Forest HS 9
29 Bishop Kenny HS 8
29 Lyman HS 8
29 Pensacola Christian Acade 8
32 Belen Jesuit Preparatory 6
32 Citrus Park Christian Sch 6
32 Gainesville HS 6
32 George Jenkins HS 6
32 Lehigh HS 6
32 Sneads HS 6
32 Trinity Prep 6
32 Winter Springs HS 6
40 Marianna HS 5
40 Satellite High School 5
40 Sebring HS 5
43 Salisbury Township 4
44 Central - Tuscaloosa 3
44 St. Cloud HS 3
46 Gaither HS 2
46 Miami Monsignor Pace HS 2
46 St. Augustine HS 2
46 Timber Creek HS 2
50 Cambridge (Christian) Sch 1
50 Dwyer HS 1
50 Hinckley-Big Rock High Sc 1
50 Navarre HS 1
54 North Port HS 0.5
54 Rutherford HS (Springfiel 0.5
Women's Scores
  Team Score
1 Florida State 135
1 IMG Academy 51.5
2 Auburn 116.5
2 Lincoln HS 51
3 Alabama 115
3 Niceville HS 50
4 Liberty 87
4 Pine Forest HS 43.5
5 Southern Miss. 84.5
5 Stockbridge High School 37
6 Unattached 64
6 Westminster HS 21
7 Georgia Tech 55
7 Lake Minneola HS 20
7 Palm Beach Central HS 20
7 Sparkman High School 20
7 Wharton HS 20
11 Palatka HS 18
11 Winter Springs HS 18
13 Fort Myers HS 16
13 Pensacola Booker T. Washi 16
15 Oak Hall School 15.5
16 Creekside HS 14
16 Gaither HS 14
18 Pensacola HS 13.5
19 Atlantic Coast HS 12
19 George M. Steinbrenner HS 12
19 Lakewood Ranch HS 12
19 Oviedo HS 12
19 Pine Crest HS 12
19 Winter Park HS 12
25 Armwood HS 11
25 Island Coast HS 11
25 North Port HS 11
28 Colquitt County 10
28 Godby HS 10
28 Mary Persons 10
28 St. Cloud HS 10
32 Dwyer HS 9.5
33 FAMU High School 8.5
34 East Lake HS 8
34 East Ridge HS 8
34 South Forsyth High School 8
37 Eagles Landing Christian 5
37 East Gadsden HS 5
37 Jefferson High School 5
37 Leon HS 5
41 Chiles HS 4
41 Jupiter HS 4
41 North Fort Myers HS 4
41 The Villages HS 4
45 Bay HS 3
45 Colonial HS 3
45 St. Augustine HS 3
48 Celebration HS 2
48 Gainesville HS 2
48 Lemon Bay HS 2
51 Evangelical Christian Sch 1
51 Fort Walton Beach HS 1
51 Melbourne Central Catholi 1
51 Navarre HS 1
51 West Florida Tech HS 1
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Seymour, KaTia Palatka HS 11.97 -1.8
2 Hall, Lauryn Sparkman High School 12.08 -1.8
3 Falco, Sophia Lakewood Ranch HS 12.15 -1.8
4 Cameron, T'Aja Eagles Landing Christian 12.42 -1.8
5 Nkereuwem, Mary Stockbridge High School 12.45 -1.1
6 Khan, Darci Stockbridge High School 12.46 -1.7
7 Arjona Alcazar, Selena IMG Academy 12.49 -1.8
8 Thomas, Alicia IMG Academy 12.53 -1.1
9 Pantlitz, Abigail Navarre HS 12.53 -1.7
10 Newsom, Temperance Stockbridge High School 12.53 -1.1
11 Rice, Alessea Sparkman High School 12.60 -1.7
12 Jack, Zayne George M. Steinbrenner HS 12.61 -1.1
13 Jones, Jacquevia Lincoln HS 12.61 -1.1
14 Parker, Jamaalriya Stockbridge High School 12.65 -1.7
15 Dailey, Kayla Pensacola HS 12.66 -1.1
16 Brown, Zy'shai Dwyer HS 12.78 -1.7
17 Campbell, Charity Atlantic Coast HS 12.79 -1.7
18 Tocays, Louise South Forsyth High School 12.92 -1.7
19 Fuller, Breanne Matanzas HS 13.02 -1.1
20 Jackson, Kateshia Lincoln HS 13.11 -1.9
21 Staley, Symone Riverdale HS 13.14 -1.1
22 Close, Nataki Lincoln HS 13.25 -1.9
23 Smith, Cierra Pensacola HS 13.27 -1.7
24 Jaramillo-Hende, Paloma South Forsyth High School 13.27 -1.9
25 Strickland, Morgan Lincoln HS 13.32 -1.9
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Clarke, Edward Florida State 10.34 1.5
2 Carson, Cra'Vorkian Southern Miss. 10.38 1.5
3 Showler-Davis, Kieran Unattached 10.45 1.5
4 Jernigan, Terry Alabama 10.47 1.5
5 Grant, Keniel Florida State 10.57 1.5
6 Gunnz, Zachary Georgia Tech 10.59 1.8
7 Richemond, Alexander Southern Miss. 10.60 1.8
8 Spears, Tyson Georgia Tech 10.62 1.5
9 Allen, Will Alabama 10.71 1.5
10 Smith, Jamad Southern Miss. 10.78 1.8
11 Newberg, Dante Florida State 10.83 1.8
12 Simpson, Maurice Georgia Tech 10.91 1.8
13 Edwards, Greg Liberty 10.98 1.8
14 Maduka, Tim Liberty 11.09 1.8
15 Johnson, Travis Auburn 11.21 1.8
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Pittman, Marquel Lincoln HS 10.60 -1.7
2 Valentine, Lavonte East Ridge HS 10.65 -1.7
3 Guervil, Widchard Fort Myers HS 10.75 -1.7
4 Gardner, Jaden Pine Forest HS 10.87 -1.0
5 Peterson, Andrew Lake Mary HS 10.94 -1.7
5 Hudson, Mike Godby HS 10.94 -1.0
7 Norman, Julius Lincoln HS 10.96 -1.0
8 Uzzell, Jeffrey Eagles Landing Christian 10.97 -1.7
9 Stewart, Patston Lehigh HS 11.00 -1.0
10 Simmons, Steven Palatka HS 11.05 -1.7
11 Charleston, Dequavious East Gadsden HS 11.07 -1.0
12 Harding, Robert Miami Monsignor Pace HS 11.08 -1.0
13 Flagg, Ladarius Gainesville HS 11.13 -1.7
14 Jones, Damon Sandalwood HS 11.15 -1.0
15 Blake, Caleb Timber Creek HS 11.20 -1.9
16 Thompson, Elijah Calvary Christian Academy 11.20 -1.9
17 Bowers, Joshua East Lake HS 11.25 -1.9
18 Williams, Antwon Rickards HS 11.29 -1.0
19 Walls, Caleb Dr. Phillips HS 11.31 -1.9
20 Crittenden, Jireh South Walton HS 11.36 -0.9
21 Daniel, Antoine Miami Monsignor Pace HS 11.47 -0.9
22 Williams, Treyvon Palatka HS 11.49 -0.9
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Williams, Charonda Unattached 23.38 -0.2
2 Jones, Cambrya Unattached 23.51 -0.2
3 Ambrose, Jenae Auburn 23.66 0.6
4 Gholston, Alex Alabama 23.80 0.6
5 Williams, Domonique Alabama 23.85 0.6
6 Darius, Symone Alabama 24.14 0.6
7 Gaskin, Keiyana Southern Miss. 24.28 -0.2
8 Sims, Brianna Alabama 24.44 -0.2
9 Hayden, Brianna Georgia Tech 24.49 0.6
10 Henderson, Angelica Georgia Tech 24.82 -0.2
11 Thompson, Kadaria Southern Miss. 24.83 0.6
12 Massey, Tyra Auburn 24.93 -0.2
13 Hall, Domonique Georgia Tech 25.16 -0.2
14 Smith, Dasia Georgia Tech 26.24 0.7
15 Mazi, Hope Alabama 26.80 0.7
- Leonzo, Nicole Liberty DNF 0.7
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Davis, Karimah Palm Beach Central HS 23.38 -0.7
2 Seymour, KaTia Palatka HS 23.74 -0.7
3 Hall, Lauryn Sparkman High School 24.51 -0.7
4 Falco, Sophia Lakewood Ranch HS 24.64 -0.7
5 Thomas, Alicia IMG Academy 24.71 -0.7
6 White, Denise Bay HS 24.81 -0.7
7 Holt, Avonti Wharton HS 25.03 -2.2
8 Smith, Catera Pine Forest HS 25.03 -2.2
9 O'Banner, Akyrah Godby HS 25.06 -2.2
10 Dailey, Kayla Pensacola HS 25.09 -0.5
11 Walker, Tishauna Pensacola HS 25.16 -2.2
12 Gay, Ma'Asa Wakulla HS 25.18 -2.2
13 Nkereuwem, Mary Stockbridge High School 25.32 -0.5
14 Jack, Zayne George M. Steinbrenner HS 25.34 -2.2
15 Cameron, T'Aja Eagles Landing Christian 25.46 -0.7
16 Newsom, Temperance Stockbridge High School 25.52 -2.2
17 Forrest, Diviana Lake Minneola HS 25.53 -0.5
18 Ellis, Javonia Lake Minneola HS 25.63 -2.2
19 Campbell, Charity Atlantic Coast HS 25.74 -0.5
20 Juskeviciute, Beatrice IMG Academy 26.04 -0.5
21 Woods, Searra Wharton HS 26.13 -0.5
22 Tate, Aria Wharton HS 26.15 -0.7
23 Staley, Symone Riverdale HS 26.24 -0.5
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Gayle, Steven Alabama 20.48 0.2
2 Locke, Dentarius Unattached 20.79 1.3
3 Ceneus, Randall Auburn 20.87 0.2
4 Hyman, Kemar Unattached 20.92 1.3
5 Showler-Davis, Kieran Unattached 20.98 1.3
6 Pitts, Jamal Florida State 20.99 0.2
7 Gunnz, Zachary Georgia Tech 21.03 0.2
8 Jernigan, Terry Alabama 21.17 0.2
9 Chambers, Raheem Auburn 21.25 1.3
10 Bartholomew, Rondell Unattached 21.42 1.3
11 Sutherland, Stephen Unattached 21.55 1.3
12 Zaza, Welington Auburn 21.67 -0.9
13 Bowden, Skyler Alabama 21.68 -0.9
14 Simpson, Maurice Georgia Tech 22.02 0.7
15 Penton, Forrest Southern Miss. 22.27 -0.9
16 Sims, Kemar Southern Miss. 22.43 0.7
17 Ward, Andreas Georgia Tech 22.45 0.7
18 Solomon, William Georgia Tech 22.49 0.7
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Pittman, Marquel Lincoln HS 21.11 -0.5
2 Lewis, Charles Sparkman High School 21.52 -0.5
3 Stewart, Patston Lehigh HS 21.72 2.2
4 Flagg, Ladarius Gainesville HS 21.80 2.2
5 Hudson, Mike Godby HS 21.92 0.3
6 Uzzell, Jeffrey Eagles Landing Christian 21.93 -0.5
7 Guervil, Widchard Fort Myers HS 21.93 -0.5
8 Norman, Julius Lincoln HS 22.07 0.3
9 Brumfield, R'Lazon Bishop Kenny HS 22.09 0.3
10 Blake, Caleb Timber Creek HS 22.09 -0.5
11 Peterson, Andrew Lake Mary HS 22.12 2.2
12 Jones, Damon Sandalwood HS 22.13 2.2
13 Crittenden, Jireh South Walton HS 22.23 0.3
14 Williams, Treyvon Palatka HS 22.25 0.3
15 Peter, Justin Leon HS 22.27 0.3
16 Wilson, Trevor Lincoln HS 22.31 0.3
17 Russell, Ryan Wharton HS 22.47 2.2
18 Hogan, Emare Dr. Phillips HS 22.77 0.3
19 Wilson, Demontae Central - Tuscaloosa 23.05 -2.2
20 Marelid, Charles IMG Academy 23.06 -2.2
21 Chaney, Donald Belen Jesuit Preparatory 23.78 -2.2
- Walls, Caleb Dr. Phillips HS DQ 2.2
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Davis, Karimah Palm Beach Central HS 53.87
2 Smith, Catera Pine Forest HS 55.57
3 Gadson, Ken'naria George M. Steinbrenner HS 56.11
4 Simpkins, Lonzetta Lincoln HS 56.32
5 Mason, Tamera Lincoln HS 56.54
6 Williams, Pashen Colonial HS 56.78
7 D'Ambrosio, Alex Lake Minneola HS 57.20
8 Oliveira, Moriah Evangelical Christian Sch 57.47
9 Gay, Ma'Asa Wakulla HS 57.79
10 Knox, Olivia Central - Tuscaloosa 57.87
11 Gadson, Serena George M. Steinbrenner HS 58.06
12 Nicol, Sarah IMG Academy 58.28
13 Childers, Jada Central - Tuscaloosa 58.47
14 McClure, Jayla Timber Creek HS 58.47
15 White, Denise Bay HS 58.64
16 O'Banner, Akyrah Godby HS 58.66
17 Grimsley, Jymece Leon HS 58.70
18 Bradwell, Samieryah Godby HS 58.93
19 Rankin, Alexandria Island Coast HS 58.97
20 Forrest, Diviana Lake Minneola HS 59.59
21 Thomason, Kayland Eagles Landing Christian 59.73
22 Davis, Maya Stockbridge High School 1:00.18
23 Klein, Ava Lakewood Ranch HS 1:00.40
24 Benton, Akera Jefferson High School 1:00.43
25 Hamilton, Brianna Pensacola HS 1:01.15
26 Holmes, Jasmine Stockbridge High School 1:01.25
27 Brown, Natalie George M. Steinbrenner HS 1:01.63
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Forbes, Leander Leon HS 47.09
2 Wilson, Trevor Lincoln HS 48.16
3 Simmons, Steven Palatka HS 48.51
4 Johnson, Damond West Florida Tech HS 48.63
5 Goodman, Ralph Lincoln HS 49.94
6 Roberts, Jordan Chiles HS 49.96
7 Izquierdo, Nicholas Gaither HS 50.09
8 Wilson, Demontae Central - Tuscaloosa 50.19
9 Brooks, Roberto Colonial HS 50.23
10 Knight, Jared West Florida Tech HS 50.27
11 Wall, Milan Sparkman High School 50.45
12 Miley, Jacob Matanzas HS 50.73
13 Nance, Jordan Rickards HS 50.78
14 Hammond, Brandon Westminster HS 50.79
15 Marelid, Charles IMG Academy 50.88
16 Woodhouse IV, Samuel Westminster HS 51.52
17 Passmore, Robert Palatka HS 51.54
- Miller, Jameson George M. Steinbrenner HS NT
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Rivers, Bryanna Wharton HS 2:12.72
2 Harrelson, Abbie Niceville HS 2:14.19
3 Gadson, Ken'naria George M. Steinbrenner HS 2:15.07
4 Hawkins, Jaina Winter Springs HS 2:15.07
5 Turbes, Naima Westminster HS 2:15.43
6 White, Melanie Winter Park HS 2:15.66
7 Mason, Tamera Lincoln HS 2:15.75
8 Sherwin, Alexis Niceville HS 2:17.53
9 Williams, Pashen Colonial HS 2:17.93
10 Gadson, Serena George M. Steinbrenner HS 2:18.08
11 Quijano, Sabrina Our Lady of Lourdes Acade 2:18.45
12 Schneidewind, Hannah Niceville HS 2:18.82
13 Bergey, Milicent South Forsyth High School 2:19.13
14 Nicol, Sarah IMG Academy 2:19.17
15 Rankin, Alexandria Island Coast HS 2:19.76
16 Straumann, Alexandra George M. Steinbrenner HS 2:19.92
17 Flowers, Victoria Westminster HS 2:20.48
18 Vreeland, Simone Pine Crest HS 2:20.76
19 Phillips, Grace Mitchell HS 2:21.15
20 Gimenez, Valeria IMG Academy 2:21.19
21 Willis, Caroline Maclay School 2:21.58
21 Schwartz, Amanda Pine Crest HS 2:21.58
23 Rowe, Cadi Lake Minneola HS 2:21.61
24 Knox, Olivia Central - Tuscaloosa 2:21.76
25 Strump, Natasha Westminster Christian Sch 2:21.87
26 Gerry, Grace Bishop Kenny HS 2:21.99
27 Avery, Sydney Countryside HS 2:22.06
28 Groff, Karina Winter Park HS 2:22.11
29 Woods, Searra Wharton HS 2:22.14
30 Loriz, Jasmin West Florida Tech HS 2:22.34
31 Eubanks, Erin Niceville HS 2:22.83
32 Brown, Mackenzie Sarasota HS 2:23.06
33 Giovanniello, Megan Estero HS 2:23.13
34 Woodard, Ally Niceville HS 2:23.40
35 Jenkins, Elizabeth Winter Park HS 2:23.63
36 Palzer, Joellen Creekside HS 2:23.70
37 Mccullough, Kayla Wharton HS 2:23.77
38 Bacchetta, Bronte Westminster HS 2:25.44
39 Pierre, Niah Dwyer HS 2:26.29
40 Petrus, Emily George M. Steinbrenner HS 2:26.87
41 Elkalazani, Dana George M. Steinbrenner HS 2:26.99
42 Cole, Sha Mario Wewahitchka HS 2:27.73
43 Lewis, Anna Maclay School 2:27.86
44 Dahlberg, Kylie Matanzas HS 2:27.86
45 Piniella, Sophia George M. Steinbrenner HS 2:28.00
46 Barber, Courtney The Pine School 2:28.36
47 Lyons, Sage Sarasota HS 2:28.89
48 Lee, Shay Lakewood Ranch HS 2:29.12
49 Openshaw, Tara Creekside HS 2:29.60
50 Miller, Olivia Chiles HS 2:31.48
51 Baba, Alexandria Winter Park HS 2:32.10
52 Cutchineal, Shelby North Port HS 2:42.93
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Rivera, John Lakewood Ranch HS 1:51.89
2 Storey, Joseph Creekside HS 1:52.81
3 Brittenham, Hugh Estero HS 1:52.84
4 Ferro, Danny Calvary Christian Academy 1:54.86
5 Miley, Jacob Matanzas HS 1:54.97
6 Forbes, Leander Leon HS 1:55.91
7 Babatz, Evan Fort Myers HS 1:55.94
8 Dean, Andrew Lakewood Ranch HS 1:55.96
9 Carlson, Clayton Lincoln HS 1:56.14
10 Skotnicki, Tanner Winter Springs HS 1:56.16
11 Dougherty, Patrick IMG Academy 1:56.19
12 Russell, Jacob Sparkman High School 1:56.28
13 Gonzalez, Jordan Sarasota HS 1:56.52
14 Youberg, Mason Gulf Breeze HS 1:56.52
15 phillips, brandon South Walton HS 1:56.53
16 Roberts, Jordan Chiles HS 1:56.57
17 Pender, Clay Jefferson High School 1:56.58
18 Drake, Devin Niceville HS 1:57.04
19 Hruda, Charles Lincoln HS 1:57.19
20 Corley, Carl Ellis Bleckley County High Scho 1:57.68
21 Cabral, Michael Pine Crest HS 1:57.71
22 Williams-Jirkov, Evan Estero HS 1:57.73
23 Carpenter, Nick Fort Myers HS 1:57.91
24 Brooks, Roberto Colonial HS 1:58.15
25 Goodman, Ralph Lincoln HS 1:58.47
26 Knezevich, Ron Pine Crest HS 1:58.51
27 Gruenewald, Alexander Chiles HS 1:58.55
28 Higgins, Max Jefferson High School 1:58.87
29 Howard, Donte' Pine Forest HS 1:58.87
30 Csubak, Andrew St. Stephens Episcopal Sc 1:59.28
31 Knight, Jared West Florida Tech HS 1:59.33
32 Hilliard, Micah Suwannee HS 1:59.46
33 Padilla, John Satellite High School 1:59.55
34 Sastre, Patrick Westminster Academy 1:59.76
35 Miller, Jackson George M. Steinbrenner HS 1:59.95
36 Dill, Cameron Fleming Island HS 2:00.15
37 Johnson, Jack Niceville HS 2:00.29
38 Powers, Jack Westminster HS 2:00.43
39 Shaw, Spencer Fleming Island HS 2:00.44
40 Dietrich, Louis North Port HS 2:00.81
41 Nowak, Robert Chiles HS 2:00.84
42 Cole, Bryce Lincoln HS 2:00.97
43 Beck, Arye Estero HS 2:01.42
44 Velez, Anthony St. Cloud HS 2:01.50
45 Ortiz, Matthew Creekside HS 2:02.50
46 Lanzone, Cayman Celebration HS 2:02.51
47 Schwartz, Carl Dr. Phillips HS 2:02.57
48 Liles, Josh Lincoln HS 2:03.33
49 Plancarte, Ivan Sarasota HS 2:03.59
50 Douglas, Amari Lincoln HS 2:03.79
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Seddon, Zak Unattached 3:44.08
2 Mulenga, Harry Unattached 3:44.43
3 Hall, Michael Florida State 3:48.00
4 Kelley, Bryce Florida State 3:53.16
5 Littig, Andres Georgia Tech 3:54.46
6 Gangemi, Jag Georgia Tech 3:55.63
7 Jelen, Luke Liberty 3:55.65
8 McCoy, Eamon Georgia Tech 3:55.83
9 Grady, Alex Georgia Tech 3:56.55
10 Austell, Clay Alabama 3:57.23
11 Nykaza, Grant Florida State 3:58.56
12 Grant, Patrick Alabama 4:00.18
13 Francis, Cameron Liberty 4:00.76
14 Sanders, Mitchell Georgia Tech 4:01.82
15 Spieler, Jay Auburn 4:03.16
16 Costa, Sam Georgia Tech 4:04.20
17 Matson, Andrew Georgia Tech 4:05.49
- Magee, Matthew Florida State DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Gear, Kristlin Fort Myers HS 4:52.09
2 Churchill, Alyson Lincoln HS 4:56.32
3 Turbes, Naima Westminster HS 5:00.36
4 Lima, Jennifer East Lake HS 5:01.83
5 Easterly, Kayla North Fort Myers HS 5:03.30
6 Wallace, Ana Chiles HS 5:03.95
7 Funderburk, Elizabeth Colquitt County 5:04.01
8 Yared, Tsion Pine Crest HS 5:04.41
9 Hajda, Ally Bolles HS 5:06.83
10 DuPont, Kaylee South Forsyth High School 5:07.64
11 Harrelson, Abbie Niceville HS 5:07.97
12 Herndon, Hana Winter Park HS 5:09.26
13 Bergey, Milicent South Forsyth High School 5:09.33
14 Quijano, Sabrina Our Lady of Lourdes Acade 5:09.37
15 Gibbons, Rafaella Winter Park HS 5:09.97
16 Vreeland, Simone Pine Crest HS 5:10.50
17 White, Melanie Winter Park HS 5:10.96
18 Del Re, Alexandra Jupiter HS 5:11.37
19 Bergeron, Chandler IMG Academy 5:11.89
20 Clark, Rebecca The Villages HS 5:12.47
21 Folio, Samantha Holy Trinity Academy 5:12.85
22 Faulhaber, Emily Pine Crest HS 5:13.37
23 Kurland, Fiona Fort Myers HS 5:13.56
24 Beleznay, Maya Pine Crest HS 5:18.97
25 Willis, Caroline Maclay School 5:19.90
26 Strump, Natasha Westminster Christian Sch 5:23.61
27 Straumann, Alexandra George M. Steinbrenner HS 5:24.09
28 Kling, Haley Pace HS 5:30.71
29 Giovanniello, Megan Estero HS 5:32.55
30 Jenkins, Elizabeth Winter Park HS 5:34.90
31 Flowers, Victoria Westminster HS 5:38.16
- Shapiro, Rachel Bolles HS DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Culley, Emily Chiles HS 5:14.16
2 Hincapie, Jasmine Westminster Academy 5:19.80
3 Gerry, Grace Bishop Kenny HS 5:20.77
4 Avery, Sydney Countryside HS 5:20.95
5 Vuckovic, Katherine Westminster HS 5:21.99
6 Minnehan, Gillian HB Plant HS 5:22.09
7 Goll, Alayna Estero HS 5:22.18
8 de Castro, Aleesa South Forsyth High School 5:22.45
9 Brown, Mackenzie Sarasota HS 5:23.23
10 Oliver, Chelsey Riverdale HS 5:23.33
11 Wilkey, Caitlin Chiles HS 5:23.58
12 Santiesteban, Brooke Citrus Park Christian Sch 5:25.49
13 Phelps, Erin Chiles HS 5:26.44
14 Ogilvie, Kelsi Lemon Bay HS 5:27.23
15 Groppel, Marie Satellite High School 5:27.26
16 Bacchetta, Bronte Westminster HS 5:29.07
17 King, Alexa IMG Academy 5:29.14
18 Kline, Emma South Forsyth High School 5:30.51
19 Taggart, Nicole Calvary Christian Academy 5:30.99
20 Lyons, Sage Sarasota HS 5:32.52
21 Bergnes, Rebecca Our Lady of Lourdes Acade 5:33.47
22 Resavage, Katherine Leon HS 5:33.67
23 Swigler, Ella Mosley HS 5:33.84
24 Barber, Courtney The Pine School 5:34.20
25 Coger, Ciara Niceville HS 5:34.20
26 Snyder, Isabella Island Coast HS 5:36.10
27 Basford, Ashley Satellite High School 5:36.21
28 Brosonski, Lauren Lake Minneola HS 5:37.15
29 Lettiero, Rachel Wharton HS 5:37.18
30 Jester, Isabelle Sarasota HS 5:38.44
31 Welch, Maddison Lemon Bay HS 5:38.53
32 Paterson, Cynthia Leon HS 5:39.22
33 Magee, Sarah George M. Steinbrenner HS 5:39.37
34 Jenkins, Shelby Winter Park HS 5:39.41
35 Titus, Carolina Sarasota HS 5:39.96
36 Mahler, Reagan Chiles HS 5:40.04
37 Francis, Sarina Gulf Coast HS 5:40.22
38 Farley, Hannah Niceville HS 5:40.56
39 Piniella, Sophia George M. Steinbrenner HS 5:41.10
40 Pethers, Corey Island Coast HS 5:41.82
41 Kaminski, Kailyn Fort Myers HS 5:42.47
42 Mccullough, Kayla Wharton HS 5:43.38
43 Oakes-Lottridge, Sidney Fort Myers HS 5:43.78
44 Rivers, Nia Wharton HS 5:44.59
45 Elkalazani, Dana George M. Steinbrenner HS 5:44.85
46 Brown, Mikaela Mandarin HS 5:44.88
47 Antonio, Brandi Pope John Paul II HS 5:45.38
48 Corrales, Sophia Our Lady of Lourdes Acade 5:45.77
49 Calabro, Elizabeth Leon HS 5:45.79
50 Schwartz, Amanda Pine Crest HS 5:46.65
51 Bojaxhi, Klevisa Mandarin HS 5:46.86
52 Holston, Julia Fort Myers HS 5:46.92
53 Batista, Alana Our Lady of Lourdes Acade 5:47.56
54 LaFollette, Clara Beth Niceville HS 5:47.81
55 Summers, Grace HB Plant HS 5:47.86
56 Goewey, Susanna HB Plant HS 5:48.11
57 Basford, Chelsea Satellite High School 5:49.26
58 Gill, Anna Leon HS 5:49.78
59 Timiraos, Isa Our Lady of Lourdes Acade 5:50.04
60 Faryga, Snejana Lake Minneola HS 5:50.12
61 Brake, Amanda Wharton HS 5:50.66
62 Basford, Brianna Satellite High School 5:51.42
63 Gilley, Ale'jandra West Florida Tech HS 5:52.10
64 Crist, Claire Niceville HS 5:52.25
65 Warren, Emma Jane Bishop Kenny HS 5:52.61
66 Fletcher, Julia Bishop Kenny HS 5:52.70
67 Otero, Nicolina Wharton HS 5:52.79
68 Mayer, Jensen Citrus Park Christian Sch 5:52.93
69 D'Angelo, Grace Citrus Park Christian Sch 5:53.06
70 Petrus, Emily George M. Steinbrenner HS 5:53.09
71 Stephens, Taylor Chiles HS 5:53.71
72 Cadrecha, Hannah HB Plant HS 5:54.03
73 Molen, Emily Chiles HS 5:54.28
74 DelaCruz, Angelica Bishop Kenny HS 5:54.80
75 Slack, Meaghan Mandarin HS 5:55.16
76 Axelrod, Lorrie Pine Crest HS 5:55.23
77 Bunn, Jordan Bolles HS 5:55.74
78 Ernest, Genesis Mandarin HS 5:55.85
79 Rubin, Alixandra HB Plant HS 5:58.46
80 Tirse, Milana Our Lady of Lourdes Acade 5:58.51
81 Percevault, Morganne Nease HS 6:00.29
82 Earley, Sarah Walton HS 6:00.71
83 Seward, Jennifer Navarre HS 6:00.95
84 St. Julien, Sofia Godby HS 6:01.04
85 Alligood, Madison Bishop Kenny HS 6:01.38
86 Marshall, Rosie Leon HS 6:02.11
87 Lopez, Nicole Our Lady of Lourdes Acade 6:02.26
88 Hodge, Hadley Bolles HS 6:02.53
89 Grula, Allison Bishop Kenny HS 6:02.85
90 Adams, Lauren Fort Walton Beach HS 6:02.95
91 Roberts, Olivia HB Plant HS 6:03.11
92 Ballard, Audrey Satellite High School 6:03.54
93 Csikai, Anna Bolles HS 6:03.87
94 Westley, Tatum Gulf Coast HS 6:03.95
95 Strackbein, Camille Gulf Coast HS 6:04.37
96 Walker, Sarah Pine Crest HS 6:04.93
97 Hutchinson, Rebecca Mandarin HS 6:05.06
98 Perkins, Gracie Satellite High School 6:05.07
99 Wildgen, Abigail Oviedo HS 6:05.80
100 Harland, Katherine Mandarin HS 6:06.01
101 Falchook, Grace Celebration HS 6:06.02
102 Stevenson, Jillian Walton HS 6:06.04
103 Mayer, Quincy Citrus Park Christian Sch 6:06.54
104 Chalfin-Smith, Safi Gainesville HS 6:06.83
105 Torregrosa, Libby Pine Crest HS 6:07.39
106 Duhnoski, Madi Bolles HS 6:07.66
107 Turner, Maddie Westminster HS 6:07.93
108 Bunnell, Gabby Westminster HS 6:08.14
109 Elphick, Amber Mandarin HS 6:09.33
110 Brais, Megan Westminster Christian Sch 6:09.35
111 Ramirez-Vital, Isabella Our Lady of Lourdes Acade 6:10.77
112 Holzbaur, Maeghan Bishop Kenny HS 6:11.30
113 Xanders, Madison Chiles HS 6:11.34
114 Guttery, Shelby Fort Myers HS 6:12.37
115 Longoria, Alexandria Pine Forest HS 6:12.70
116 Peele, Madison South Walton HS 6:12.96
117 Shea, Morgan HB Plant HS 6:13.76
118 Evans, Claire Bishop Kenny HS 6:14.21
119 Fender, Emily Bolles HS 6:16.73
120 Gaynor, Alana West Florida Tech HS 6:17.74
121 Turner, Kimberly Walton HS 6:18.76
122 Willman, Mackenzie Wharton HS 6:18.94
123 Rossmanith, Alana Atlantic Coast HS 6:20.22
124 Goetz, Katie Satellite High School 6:20.42
125 Canavan, Carly Chiles HS 6:21.54
126 Lou, Klara Westminster HS 6:22.19
127 Sweat, Brianna South Walton HS 6:22.96
128 Bouchereau, Catherine Bishop Kenny HS 6:26.29
129 Perez, Jessica Wharton HS 6:30.26
130 Gomez, Briana Westminster Christian Sch 6:30.54
131 D'Angelo, Olivia Citrus Park Christian Sch 6:31.57
132 Ubico, Teralyn Our Lady of Lourdes Acade 6:35.72
133 Jones, Sarah Lincoln HS 6:39.84
134 Whalen, Meilin Chiles HS 6:41.86
135 Craig, Caroline Satellite High School 6:51.84
136 Nabors, Kaylen Chiles HS 7:21.55
- Morse, Bridget Columbia HS DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Dougherty, Patrick IMG Academy 4:24.91
2 Gonzalez, Jordan Sarasota HS 4:26.77
3 Nowak, Robert Chiles HS 4:27.81
4 Powers, Jack Westminster HS 4:28.76
5 Harper, Tyson Oviedo HS 4:30.05
6 Csubak, Andrew St. Stephens Episcopal Sc 4:31.10
7 Cabral, Michael Pine Crest HS 4:31.21
8 Padilla, John Satellite High School 4:31.80
9 Ochoa, Leo Berkeley Prep HS 4:32.13
10 Hernandez, David Calvary Christian Academy 4:32.78
11 Pappadis, Alex Mandarin HS 4:32.89
12 Futter, Caleb Christian Academy of Indi 4:34.65
13 Vicioso, Angel Oviedo HS 4:34.70
14 Gugel, Alec Pine Crest HS 4:34.87
15 Hartvigsen, Benjamin Sarasota HS 4:35.74
16 Wallace, Will Westminster HS 4:36.36
17 Knezevich, Ron Pine Crest HS 4:36.46
18 Souza, Henrique Belen Jesuit Preparatory 4:36.61
19 Howard, Donte' Pine Forest HS 4:37.28
20 Berger, Luke Nease HS 4:38.23
21 Jackson, Zachary Chiles HS 4:38.47
22 Nesbit, Justin Estero HS 4:39.28
23 Kaczorowski, James Bishop Kenny HS 4:39.67
24 Hobson, Nick HB Plant HS 4:39.78
25 Fields, Ethan Oviedo HS 4:40.87
26 Skielnik, Josh Jupiter Christian 4:41.07
27 Plancarte, Ivan Sarasota HS 4:41.40
28 Bolt, Alex Creekside HS 4:41.65
29 Rivers, Nehemiah Wharton HS 4:43.67
30 Wallenfelsz, Tate Leon HS 4:43.82
31 Norton, Connor South Walton HS 4:43.97
32 Batteh, Fuad Mandarin HS 4:44.47
33 Romero, Alan Sarasota HS 4:44.74
34 Rukab, Anthony Mandarin HS 4:45.51
35 Collins, Jp Tampa Jesuit HS 4:46.22
36 Phillips, Connor Chiles HS 4:46.52
37 St. Cyr, Spencer West Florida Tech HS 4:46.52
38 Gregory, Steven Atlantic Coast HS 4:47.01
39 marshall, lane South Walton HS 4:47.10
40 Skinner, Kyle Fort Myers HS 4:47.42
41 Novella, Reese Fort Myers HS 4:47.54
42 Majano, Dennis Lincoln HS 4:47.60
43 Glover, Christian Bolles HS 4:47.66
44 Broz, Rhett Tampa Jesuit HS 4:47.70
45 Fraga, Albert Belen Jesuit Preparatory 4:47.92
46 Deschenes, Sahil Wharton HS 4:49.01
47 Aubert, Christian Niceville HS 4:49.03
48 Guest, Josh Mandarin HS 4:49.25
49 Kendall, Peyton Westminster HS 4:49.81
50 Koshy, Rahul Satellite High School 4:49.94
51 Harland, Kenneth Mandarin HS 4:50.17
52 Quinones, Marcus George M. Steinbrenner HS 4:50.52
53 Escobar, Angel Wharton HS 4:50.79
54 Bohnstengel, John Leon HS 4:50.92
55 Roe, Zachary Westminster HS 4:51.23
56 Grzywacz, Noah Chiles HS 4:51.24
57 Brothers, Christian Navarre HS 4:52.21
58 Bruce, Jack HB Plant HS 4:52.23
59 Kennedy, Matthew Bishop Kenny HS 4:52.40
60 Porter, Chris Wakulla HS 4:52.51
61 Mahdar, Ayoub Celebration HS 4:52.58
62 Blau, Sam Westminster HS 4:52.77
63 Stein, Matthew Pine Crest HS 4:52.97
64 Arbery, Mason Westminster HS 4:53.41
65 Gamblin, Dean Estero HS 4:53.61
66 Ashebo, Joseph Leon HS 4:54.23
67 Sierra, Kevin Tampa Jesuit HS 4:54.43
68 Maronski, Michael Mandarin HS 4:54.44
69 Dever, Jake Niceville HS 4:54.55
70 Wiedeman, Daniel Wakulla HS 4:54.61
71 Smith, Ashton Leon HS 4:54.84
72 Maniatis, Alexander Bolles HS 4:55.83
73 O'Brien, Torin Satellite High School 4:56.00
74 Paredes, Jordan Estero HS 4:56.76
75 Dickinson, Luke Satellite High School 4:57.31
76 Bame, Kofi Atlantic Coast HS 4:58.04
77 Korte, Trenton Satellite High School 4:58.24
78 Benitez, Giancarlo Belen Jesuit Preparatory 4:58.28
79 Wright, Davyne Leon HS 4:58.38
80 Ghannadian, Arman HB Plant HS 4:58.47
81 Bryant, Nile Leon HS 4:58.72
82 Young, Patrick Jupiter Christian 4:58.84
83 Murphy, Dennarius Wharton HS 4:59.55
84 Thomas, Philip Bishop Kenny HS 4:59.63
85 Harford, Jacob IMG Academy 4:59.66
86 Anderson, Zachary Atlantic Coast HS 5:01.05
87 Huff, Peter Westminster HS 5:01.43
88 Whatley, Richard Pine Forest HS 5:01.52
89 Meza, David Belen Jesuit Preparatory 5:01.93
90 Conrad, John Marshal Chiles HS 5:02.21
91 Jordan, Matthew Pine Crest HS 5:02.51
92 Frank, Quenton Bartram Trail HS 5:02.94
93 Sarmiento, Elijah Wewahitchka HS 5:03.00
94 Godbold, Frankie Wharton HS 5:03.08
95 Basford, Nathaniel Satellite High School 5:03.28
96 Crane, Christopher IMG Academy 5:03.45
97 O'Connell-Becke, Liam Bishop Kenny HS 5:03.52
98 Hodges, Aj Chiles HS 5:03.54
99 Robinson, Jonathon Winter Springs HS 5:04.17
100 Pereira, Johnny Pine Crest HS 5:04.35
101 Cho, Jonathan Mandarin HS 5:04.48
102 Steger, Colby Satellite High School 5:04.54
103 Williams, Jonathan Bartram Trail HS 5:04.71
104 Medina, Jose Riverdale HS 5:05.43
105 Taggart, Joshua Calvary Christian Academy 5:05.44
106 Amsellem, Spencer Chiles HS 5:06.14
107 Solchenberger, July West Florida Tech HS 5:06.86
108 Hay, Hawthorne Chiles HS 5:06.86
109 Semidei, John Mandarin HS 5:07.30
110 Briggs, Colin Wakulla HS 5:07.32
111 Gray, Dalton Wakulla HS 5:07.39
112 Miguez, Juan Belen Jesuit Preparatory 5:07.55
113 Damjanovic, Noah Wharton HS 5:07.67
114 Schmitt, Luke Mandarin HS 5:08.06
115 Dizney, Andrew Mandarin HS 5:08.10
116 Collins, Sam Winter Springs HS 5:08.62
117 Zipf, Emilio Satellite High School 5:09.01
118 Presser, Kevin Mandarin HS 5:09.93
119 Gutridge, Trenton Riverdale HS 5:10.53
120 Schelling, Sean Oviedo HS 5:10.56
121 Curtis, Daniel HB Plant HS 5:11.35
122 Chastain, Logan Mandarin HS 5:11.82
123 Pena, Alejandro Belen Jesuit Preparatory 5:13.20
124 Albertelli, Michael Bishop Kenny HS 5:13.25
125 Stephens, Anthony Wharton HS 5:13.68
126 McKinnon, Colin Satellite High School 5:14.04
127 Futter, Noah Christian Academy of Indi 5:14.48
128 Ashton, Mitchell Mandarin HS 5:14.68
129 Garibaldi, Kanon Mandarin HS 5:14.86
130 Gonzalez, Bryson Leon HS 5:15.48
131 Driscoll, William Trinity Prep 5:15.51
132 Mobley, Rickie Lincoln HS 5:15.76
133 Owens, Jabari Pine Crest HS 5:16.04
134 Steelman, Joshua Celebration HS 5:16.27
135 Ortega, Gabriel Pine Crest HS 5:17.00
136 Yearty, John Cruz Chiles HS 5:17.19
137 Yates, Jackson Leon HS 5:17.62
138 Goolsby, Cj Eagles Landing Christian 5:18.32
139 Garrett, Dominic Chiles HS 5:18.57
140 Goodwin, Christian Westminster Christian Sch 5:19.13
141 Fourcand, Delvin Winter Springs HS 5:20.34
142 Mancheno, Ivan Atlantic Coast HS 5:20.93
143 Tempson, Avery Lincoln HS 5:22.18
144 Ealum, Kyle Walton HS 5:22.23
145 Buehl, Matthew Pine Crest HS 5:22.64
146 Murray, Joshua Chiles HS 5:23.41
147 Castano, Morgan Florida State University 5:23.67
148 Pfuntner, Wes Chiles HS 5:24.79
149 Crews, Phillip Walton HS 5:25.05
150 Kilduff, James Chiles HS 5:26.60
151 Molen, Michael Chiles HS 5:28.37
152 Rosemond, Zivon Atlantic Coast HS 5:29.17
153 Snell, Noah IMG Academy 5:29.23
154 Rabil, Eric Wharton HS 5:29.43
155 Harding, Tyler Satellite High School 5:30.32
156 Abedon, Adrian Pine Crest HS 5:31.10
157 Grasso, Evan Florida State University 5:31.61
158 Parker, Dalten Wakulla HS 5:32.35
159 Smith, Briston Walton HS 5:35.69
160 Rukes, Sebastian Pine Crest HS 5:36.06
161 Rodriguez, Joseph Westminster Christian Sch 5:48.87
162 Massa, Cameron Chiles HS 5:53.65
163 Narwani, Nikhil Pine Crest HS 6:04.15
164 Cullinan, Hitoshi Satellite High School 6:12.95
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Phillips, Michael Chiles HS 4:13.53
2 Clark, Matthew Creekside HS 4:15.48
3 Foley, Trevor Citrus Park Christian Sch 4:15.69
4 Ferro, Danny Calvary Christian Academy 4:17.14
5 Deal, Nicholas Creekside HS 4:17.14
6 Babatz, Evan Fort Myers HS 4:17.95
7 Vazquez, Jared Timber Creek HS 4:18.12
8 Cacciatore, John Satellite High School 4:20.60
9 Rivera, John Lakewood Ranch HS 4:20.61
10 Collins, Joshua Belen Jesuit Preparatory 4:21.42
11 Williams-Jirkov, Evan Estero HS 4:21.50
12 Newland, Matthew Chiles HS 4:21.90
13 Young, Mason George M. Steinbrenner HS 4:22.44
14 Corley, Carl Ellis Bleckley County High Scho 4:24.56
15 Jubran, Nathan Bishop Kenny HS 4:26.05
16 Storey, Joseph Creekside HS 4:26.68
17 Hasell, James East Lake HS 4:26.91
18 Youberg, Mason Gulf Breeze HS 4:27.15
19 Hyland, Chase The Pine School 4:27.39
20 Szklany, Ryan Highlands Christian Acade 4:27.49
21 Reid, Jonathan Lakewood Ranch HS 4:27.77
22 Beck, Arye Estero HS 4:28.54
23 St. Lewis, Canaan Lake Mary HS 4:29.02
24 Waite, Miles HB Plant HS 4:29.35
25 Gruenewald, Alexander Chiles HS 4:29.43
26 Carpenter, Nick Fort Myers HS 4:29.75
27 Higgins, Max Jefferson High School 4:29.88
28 Gomez, Antonio Frostproof HS 4:30.38
29 Kattenberg, Trevor Satellite High School 4:31.23
30 Kattenberg, Egan Satellite High School 4:31.35
31 Epstein, Austin Navarre HS 4:31.40
32 Miller, Andrew Fleming Island HS 4:32.11
33 Turner, Blake Arnold HS 4:32.87
34 Boyle, Devin Lake Mary HS 4:33.62
35 Cochran, Addison Jefferson High School 4:33.95
36 Roa, Sebastian Belen Jesuit Preparatory 4:34.75
37 Cole, Bryce Lincoln HS 4:36.47
38 Proctor, Reece Piedmont High (NC) 4:36.82
39 Quintana, Noah Lake Minneola HS 4:37.69
40 Carlson, Clayton Lincoln HS 4:37.96
41 Hilliard, Micah Suwannee HS 4:40.33
42 Dickinson, Charlie Satellite High School 4:40.38
- Curtis, Gabriel Mount Dora Christian Acad DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Oliver, Chelsey Riverdale HS 11:18.78
2 Kurland, Fiona Fort Myers HS 11:23.27
3 Gerry, Grace Bishop Kenny HS 11:25.97
4 Czurak, Mackenzie Winter Springs HS 11:26.41
5 Moloney, Mary Kate Nease HS 11:36.82
6 Estevez, Jeannie Our Lady of Lourdes Acade 11:46.46
7 MacKenzie, Caroline Fort Myers HS 11:51.38
8 Robinson, Kristen Lemon Bay HS 11:54.67
9 Kunze, Ellie Lake Minneola HS 11:55.01
10 Bahr, Elayna Winter Springs HS 11:59.73
11 Churchill, Megan Lincoln HS 12:01.59
12 Oakes-Lottridge, Sidney Fort Myers HS 12:10.11
13 Batista, Alana Our Lady of Lourdes Acade 12:15.38
14 Areces, Isabelle Our Lady of Lourdes Acade 12:15.97
15 Fletcher, Julia Bishop Kenny HS 12:17.72
16 Norris, Daniella George M. Steinbrenner HS 12:18.56
17 Grant, Skylar West Florida Tech HS 12:20.71
18 Parke, Jane Niceville HS 12:21.21
19 Hubbard, Anna HB Plant HS 12:24.06
20 Fedec, Jenna Fort Myers HS 12:30.89
21 Warren, Emma Jane Bishop Kenny HS 12:31.69
22 Alligood, Madison Bishop Kenny HS 12:33.28
23 Schultz, Sarah Fort Myers HS 12:33.59
24 Turner, Maddie Westminster HS 12:34.54
25 Cowart, Madison Mandarin HS 12:36.65
26 Winton, Amber Fort Myers HS 12:37.35
27 Bunnell, Gabby Westminster HS 12:37.62
28 Mayer, Avery Citrus Park Christian Sch 12:39.11
29 Kattenberg, Anique Satellite High School 12:39.47
30 Parry, Maddy Satellite High School 12:43.17
31 Mitchell, Carly Oviedo HS 12:44.33
32 Axelrod, Lorrie Pine Crest HS 12:44.74
33 Jones, Courtney HB Plant HS 12:44.93
34 Jinks, Annie HB Plant HS 12:45.42
35 Evans, Claire Bishop Kenny HS 12:48.25
36 Converse, Erin Niceville HS 12:49.74
37 Guttery, Shelby Fort Myers HS 12:50.88
38 Merrick, Chase Lincoln HS 12:51.21
39 DelaCruz, Angelica Bishop Kenny HS 13:01.72
40 Stevenson, Jillian Walton HS 13:05.53
41 Robinson, Madison HB Plant HS 13:10.56
42 French, Rylee Lincoln HS 13:12.49
43 Grula, Allison Bishop Kenny HS 13:15.78
44 Olive, Delaney Estero HS 13:17.09
45 Bouchereau, Catherine Bishop Kenny HS 13:17.12
46 Stewart, Emma Oviedo HS 13:39.36
- Towers, Sara Satellite High School DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Churchill, Alyson Lincoln HS 10:23.81
2 Funderburk, Elizabeth Colquitt County 10:42.16
3 Gibbons, Rafaella Winter Park HS 10:45.20
4 Yared, Tsion Pine Crest HS 10:45.48
5 Del Re, Alexandra Jupiter HS 10:46.25
6 Lima, Jennifer East Lake HS 10:48.46
7 Schneidewind, Hannah Niceville HS 10:48.54
8 Beach, Amanda Melbourne Central Catholi 10:50.86
9 DuPont, Kaylee South Forsyth High School 10:53.85
10 Wallace, Ana Chiles HS 10:54.14
11 Easterly, Kayla North Fort Myers HS 10:54.26
12 Openshaw, Claire Creekside HS 10:54.38
13 Hajda, Ally Bolles HS 10:55.70
14 Culley, Emily Chiles HS 11:02.22
15 Stratton, Nadia HB Plant HS 11:03.81
16 Beleznay, Maya Pine Crest HS 11:04.83
17 Clark, Rebecca The Villages HS 11:05.33
18 Herndon, Hana Winter Park HS 11:09.04
19 Folio, Samantha Holy Trinity Academy 11:15.38
20 Vuckovic, Katherine Westminster HS 11:17.14
21 Friedman, Lydia Citrus Park Christian Sch 11:18.00
22 Faulhaber, Emily Pine Crest HS 11:18.10
23 Quijano, Sabrina Our Lady of Lourdes Acade 11:19.55
24 Stanford, Lauren Bartram Trail HS 11:22.32
25 Shapiro, Rachel Bolles HS 11:23.70
26 Hincapie, Jasmine Westminster Academy 11:23.86
27 Bergnes, Rebecca Our Lady of Lourdes Acade 11:23.91
28 Samhouri, Rania Wharton HS 11:24.41
29 Jones, Laura HB Plant HS 11:24.98
30 Bergeron, Chandler IMG Academy 11:26.80
31 Ogilvie, Kelsi Lemon Bay HS 11:27.40
32 Coger, Ciara Niceville HS 11:29.21
33 McCann, Molly Maclay School 11:37.70
34 Perri, Alexandra Citrus Park Christian Sch 11:41.56
35 O'Riordan, Maeve Bolles HS 11:42.90
36 Coddington, Jennifer Winter Park HS 11:49.20
37 Martin, Haleigh Wakulla HS 11:50.80
38 Valby, Parker East Lake HS 11:51.89
39 Dyer, Maggie Jefferson High School 12:04.94
40 O'Riordan, Aoife Bolles HS 12:24.10
41 Spooneybarger, Hannah Gulf Breeze HS 12:30.06
- Woodard, Ally Niceville HS DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Pottorff, Caleb Lincoln Park Academy HS 9:03.44
2 Phillips, Michael Chiles HS 9:05.22
3 Clark, Matthew Creekside HS 9:07.36
4 Deal, Nicholas Creekside HS 9:12.31
5 Newland, Matthew Chiles HS 9:13.66
6 Mandato, Trenton Trinity Prep 9:14.12
7 Collins, Joshua Belen Jesuit Preparatory 9:14.88
8 Chada, Tanner Hinckley-Big Rock High Sc 9:17.02
9 Stidam, Skylar Christian Academy of Indi 9:19.02
10 Cacciatore, John Satellite High School 9:21.85
11 Kattenberg, Trevor Satellite High School 9:23.82
12 Foley, Trevor Citrus Park Christian Sch 9:23.99
13 Hyland, Chase The Pine School 9:25.95
14 Jubran, Nathan Bishop Kenny HS 9:29.09
15 Neeley, Matt Bartram Trail HS 9:30.89
16 Bell, Bryce Lyman HS 9:31.89
17 Gomez, Antonio Frostproof HS 9:32.81
18 Futter, Caleb Christian Academy of Indi 9:32.99
19 Szklany, Ryan Highlands Christian Acade 9:34.08
20 Williams-Jirkov, Evan Estero HS 9:34.34
21 Roa, Sebastian Belen Jesuit Preparatory 9:35.17
22 Montalvo, Tristen St. Cloud HS 9:35.48
23 Cochran, Addison Jefferson High School 9:37.61
24 Vicioso, Angel Oviedo HS 9:38.33
25 Harper, Tyson Oviedo HS 9:40.34
26 Hasell, James East Lake HS 9:41.14
27 Wallace, Will Westminster HS 9:41.43
28 Wilson, Michael Satellite High School 9:42.39
29 Salerno, Joseph Wiregrass Ranch HS 9:44.41
30 Hodges, Kyler Lyman HS 9:45.94
31 Rivers, Nehemiah Wharton HS 9:46.14
32 Duff, Reece Creekside HS 9:46.51
33 Kattenberg, Egan Satellite High School 9:47.10
34 Woodruff, Richard Trinity Prep 9:47.25
35 Cashin, Matthew Leon HS 9:48.27
36 Copenhaver, Preston Trinity Prep 9:48.33
37 Miller, Andrew Fleming Island HS 9:48.99
38 Mazziotta, Jake Maclay School 9:50.13
39 Doyle, Matt Winter Springs HS 9:51.00
40 Buckelew, Chase Arab 9:51.02
41 Turbyfill, Trent Trinity Prep 9:52.08
42 Skielnik, Josh Jupiter Christian 9:53.17
43 Ochoa, Leo Berkeley Prep HS 9:53.77
44 Beck, Arye Estero HS 9:55.43
45 Dickinson, Charlie Satellite High School 9:55.80
46 St. Lewis, Canaan Lake Mary HS 9:59.61
47 Czurak, Justin Winter Springs HS 10:00.42
48 Curtis, Gabriel Mount Dora Christian Acad 10:01.43
49 Foster, Colter Leon HS 10:02.89
50 Milford, Clayburn Maclay School 10:30.62
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Kaczorowski, James Bishop Kenny HS 9:48.40
2 Barnes, Garry Cottondale HS 9:49.81
3 Robbins, John Tampa Jesuit HS 9:51.02
4 Easton, Brice Lakewood Ranch HS 9:51.11
5 Glover, Christian Bolles HS 9:52.73
6 Yoerin, Bailey Vero Beach HS 9:52.90
7 Twiggs, Brendan Fernandina Beach HS 9:53.44
8 Whitmer, Zach George M. Steinbrenner HS 9:54.64
9 Brooks, Logan South Walton HS 9:56.56
10 Johannes, Tyler George M. Steinbrenner HS 9:56.74
11 Choe, Timothy Suwannee HS 9:56.97
12 Rukab, Anthony Mandarin HS 9:57.49
13 Bly, Davis George M. Steinbrenner HS 9:57.84
14 Magee, Robert Bartram Trail HS 9:58.51
15 Skinner, Kyle Fort Myers HS 9:58.74
16 Stein, Matthew Pine Crest HS 9:59.60
17 Popik, Sean Bartram Trail HS 10:00.35
18 Canaday, Ryan Bartram Trail HS 10:00.58
19 Rose, Preston Nease HS 10:02.68
20 Tackling, Justin Nease HS 10:02.71
21 Huff, Peter Westminster HS 10:02.73
22 Maniatis, Alexander Bolles HS 10:04.42
23 Michel, Alejandro Freedom HS (Tampa) 10:07.04
24 Strauch, Riley Creekside HS 10:07.15
25 Greene, Burch Columbia HS 10:07.26
26 Smith, Ian Creekside HS 10:07.95
27 Ossi, Jacob Bishop Kenny HS 10:08.80
28 Broling, Jack Gainesville HS 10:09.11
29 Roe, Zachary Westminster HS 10:11.24
30 Aguzzi, Cesar Belen Jesuit Preparatory 10:14.92
31 Ortega, Gabriel Pine Crest HS 10:15.27
32 Maniatis, Nicholas Bolles HS 10:15.44
33 Batteh, Fuad Mandarin HS 10:16.27
34 Novella, Reese Fort Myers HS 10:16.73
35 Arabie, Jarett Estero HS 10:16.89
36 Adzema, Jack Bartram Trail HS 10:18.80
37 Losier, Jack George M. Steinbrenner HS 10:20.32
38 Escoffier, Philip Niceville HS 10:21.24
39 Lloyd, Scott Wakulla HS 10:21.50
40 Nunes, Gabriel Belen Jesuit Preparatory 10:22.68
41 Holtery, Andy Niceville HS 10:27.03
42 Raffey, Yassin Columbia HS 10:27.94
43 Godbold, Frankie Wharton HS 10:28.17
44 Gindl, Phillip West Florida Tech HS 10:28.32
45 Coles, Samual Creekside HS 10:28.50
46 O'Connell-Becke, Liam Bishop Kenny HS 10:29.00
47 Ziemathis, Tim Mandarin HS 10:29.67
48 Dickerson, Dane Niceville HS 10:30.87
49 Gorman, Ryan George M. Steinbrenner HS 10:31.57
50 Collins, Sam Winter Springs HS 10:32.45
51 Sanchez, Vicente Belen Jesuit Preparatory 10:35.75
52 Carlson, Liam Gainesville HS 10:35.76
53 Young, Patrick Jupiter Christian 10:38.37
54 Thomas, Philip Bishop Kenny HS 10:38.64
55 Sarmiento, Elijah Wewahitchka HS 10:39.59
56 Alligood, Jay Bartram Trail HS 10:40.33
57 Drake, Calvin Lakewood Ranch HS 10:41.82
58 Metz, Zach Oviedo HS 10:44.56
59 Robinson, Jonathon Winter Springs HS 10:44.86
60 Hughes, Cameron South Walton HS 10:46.07
61 Moran, Dillon HB Plant HS 10:46.21
62 Medina, Jose Riverdale HS 10:47.50
63 Carmody, Rory West Florida Tech HS 10:47.56
64 Damjanovic, Noah Wharton HS 10:47.94
65 Tummala, Neel Westminster HS 10:50.93
66 Majano, Kevin Lincoln HS 10:52.34
67 Stephens, Anthony Wharton HS 10:52.49
68 Jung, Joey Lincoln HS 10:52.69
69 Taylor, Noah Oviedo HS 10:53.72
70 Albertelli, Michael Bishop Kenny HS 10:53.80
71 Driscoll, William Trinity Prep 10:54.75
72 McCord, Mason Wakulla HS 10:57.15
73 Hollis, Trevor Oviedo HS 10:57.85
74 Fourcand, Delvin Winter Springs HS 10:58.19
75 Presser, Andrew Mandarin HS 10:58.29
76 Watson, Payton Niceville HS 10:58.60
77 Korkmaz, Jean-Paul Bishop Kenny HS 11:01.15
78 Tucker, Finn Chiles HS 11:01.85
79 Manning, David Trinity Prep 11:02.30
80 Owens, Jabari Pine Crest HS 11:09.18
81 Gutridge, Trenton Riverdale HS 11:09.66
82 Gibson, Keith HB Plant HS 11:12.02
83 Browder, Alex Mandarin HS 11:12.24
84 Abedon, Adrian Pine Crest HS 11:24.18
85 Ealum, Kyle Walton HS 11:24.24
86 Crews, Phillip Walton HS 11:25.48
87 Goodwin, Christian Westminster Christian Sch 11:25.61
88 Goolsby, Cj Eagles Landing Christian 11:35.20
89 Heeg, Cole Mandarin HS 11:36.73
90 Blanchard, Jackson Wharton HS 11:38.66
91 McGinnis, Calvin Lincoln HS 11:39.78
92 Dziergowski, Adam Mandarin HS 11:40.21
93 Leohle, Jackson Mandarin HS 11:41.41
94 Jhalani, Shikhar Mandarin HS 11:42.41
95 Chase, Hunter Mosley HS 11:43.30
96 Smith, Briston Walton HS 12:25.53
- Musil, Ryan Bartram Trail HS DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Curles, Wesley Auburn 14:32.48
2 Cross, Steven Unattached 14:33.56
3 Wyss, Kevin Auburn 14:36.05
4 Murray, Tyson Florida State 14:48.44
5 Little, David Southern Miss. 14:52.76
6 Bartlett, Avery Georgia Tech 15:03.11
7 Grady, Alex Georgia Tech 15:11.30
8 Zentmeyer, James Liberty 15:14.31
9 Aman, Christian Florida State 15:18.12
10 Matson, Andrew Georgia Tech 15:40.01
11 Costa, Sam Georgia Tech 15:40.06
12 Sanders, Mitchell Georgia Tech 15:40.20
13 Pittman, Frank Georgia Tech 15:41.34
14 McCoy, Eamon Georgia Tech 15:41.43
- Gangemi, Jag Georgia Tech DNF
- Hall, Michael Florida State DNF
- Nykaza, Grant Florida State DNF
- Mulenga, Harry Unattached DNF
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Jones, Cortney Florida State 13.06 0.9
2 Jean, Mulern Unattached 13.16 0.9
3 Williams, Jeanine Georgia Tech 13.17 0.9
4 Collins, Kenya Georgia Tech 13.59 0.9
5 Stewart, Raven Georgia Tech 13.88 0.1
6 Bauman, Marinice Georgia Tech 14.30 0.1
7 Destin, Stacey Alabama 14.33 0.9
8 Dodson, Katie Liberty 14.74 0.1
9 Gamble, Passion Alabama 14.79 0.9
10 Polsgrove, Kylie Liberty 14.97 0.1
11 Thompson, Talia Southern Miss. 15.10 0.1
12 Barry, Trista Southern Miss. 16.16 0.1
13 Jones, Zaria Southern Miss. 16.51 0.1
- Lorick, Modesty Southern Miss. NT 0.9
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Khan, Darci Stockbridge High School 14.11 1.3
2 Tate, Aria Wharton HS 14.56 1.3
3 Sandusky, Alessa Gaither HS 14.79 1.3
4 Still, Alix IMG Academy 14.93 1.3
5 Thompson, Michaela Pine Forest HS 14.97 -0.6
6 Abraham, Alivia IMG Academy 15.09 1.3
7 Sanders, Shaniya Pine Forest HS 15.33 -0.6
8 Williams, Armani Godby HS 15.36 -0.6
9 Absten, Sara IMG Academy 15.41 -0.6
10 Hardy, Tytavia Pensacola Booker T. Washi 15.45 -0.6
11 Williams, Jasmine East Ridge HS 15.60 -0.6
12 Juskeviciute, Beatrice IMG Academy 15.88 -0.6
13 Ellis, Javonia Lake Minneola HS 16.03 1.3
14 Beacham, Tykeyra Niceville HS 16.16 -0.7
15 Johnson, Shaniece Wakulla HS 16.33 -0.7
16 Varner, Ashley Atlantic Coast HS 16.42 -0.7
17 Strain, Britta Pine Crest HS 16.55 -0.6
18 Starks, Mariah Jefferson High School 16.66 -0.7
19 Cassels, Holly Dwyer HS 16.74 -0.7
20 Geren, Kyla Riverdale HS 17.44 -0.7
21 Simmons, Madison South Forsyth High School 17.52 -0.7
- Tillman, Faith Lincoln HS DNF -0.7
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Goss, Angelo Alabama 14.03 0.6
2 Atkinson, Jovaine Liberty 14.42 0.6
3 Ward, Andreas Georgia Tech 14.47 0.6
4 Parker, Caleb Southern Miss. 14.58 0.6
5 Davis, Ryan Liberty 14.79 0.6
6 Stone, Chris Auburn 15.34 0.6
7 Kohring, Blake Liberty 15.44 0.6
- Ballengee, Markus Liberty DNF 0.6
Final   Top↑
P Athlete Team Time W
1 Cunningham, Trey Winfield City High School 13.51 0.0
2 Thyme, Tyreek Lyman HS 14.16 0.0
3 Dickens, Tyricke Godby HS 14.37 0.0
4 Bryant, Anthony South Walton HS 14.69 0.0
5 Griffin-Heard, Jonathan East Ridge HS 14.78 0.0
6 Carter, Darion East Ridge HS 14.84 0.6
7 Wolber, Jared Winter Springs HS 14.91 0.0
8 Bassham, Samuel Navarre HS 15.02 0.6
9 Rolle, Damone Marianna HS 15.20 0.6
10 Jean, Josias Fort Myers HS 15.25 0.0
11 Roberts, Nicholas Countryside HS 15.32 0.6
12 Sparrow, Tyrone Atlantic Coast HS 15.45 0.3
13 Waheed, Alonzo Leon HS 15.47 0.6
14 Baker, Jb Walton HS 15.66 0.3
15 Payne, Antaeveon Riverdale HS 15.91 0.3
16 Fox, Michael Dr. Phillips HS 16.02 0.3
17 Slade, Will Calvary Christian Academy 16.06 0.6
18 Wester, Rock Chiles HS 16.37 0.0
19 Whitehurst, Malcolm Choctawhatchee HS 16.68 0.6
20 Burke, Tristen Blountstown HS 16.75 0.6
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Thompson, Michaela Pine Forest HS 44.21
2 Sandusky, Alessa Gaither HS 44.35
3 Williams, Jasmine East Ridge HS 44.99
4 Cox, Janasia East Gadsden HS 45.67
5 Newsom, Temperance Stockbridge High School 45.77
6 Williams, Makayla Armwood HS 45.87
7 Strain, Britta Pine Crest HS 46.03
8 Beacham, Tykeyra Niceville HS 46.73
9 Straughn, Daria Pensacola HS 46.84
10 Sanders, Shaniya Pine Forest HS 46.98
11 Tillman, Faith Lincoln HS 47.22
12 Abraham, Alivia IMG Academy 47.28
13 Burgess, Kyaira Fort Walton Beach HS 47.28
14 Baba, Alexandria Winter Park HS 48.71
15 Flores, Lexis Gulf Coast HS 50.10
16 Geren, Kyla Riverdale HS 50.55
17 Clark, Carina Winter Springs HS 51.42
18 Love, Taylor Jefferson High School 54.07
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Dickens, Tyricke Godby HS 38.27
2 Griffin-Heard, Jonathan East Ridge HS 38.75
3 Jean, Josias Fort Myers HS 38.97
4 Peter, Justin Leon HS 39.12
5 Davis, Kai Lincoln HS 39.51
6 Campbell, Austin Trinity Prep 39.75
7 Phoulom, Manny St. Augustine HS 39.96
8 Bryant, Marcus Godby HS 40.06
9 Jackson, Trey Gaither HS 40.14
10 Roberts, Nicholas Countryside HS 40.45
11 Payne, Antaeveon Riverdale HS 40.64
12 Thomas, Antonio East Ridge HS 40.67
13 Bryant, Anthony South Walton HS 40.71
14 Bassham, Samuel Navarre HS 41.00
15 Wolber, Jared Winter Springs HS 41.36
16 Velez, Matthew St. Cloud HS 41.48
17 Slade, Will Calvary Christian Academy 41.61
18 Helton, Keyshawn West Florida Tech HS 41.79
19 Wester, Rock Chiles HS 41.90
- Waheed, Alonzo Leon HS DQ
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Gray, Jessica Alabama 7:07.53
2 Brooks, Caroline Alabama 7:21.98
3 Coggins, Calli Alabama 7:26.87
4 Wright, Haley Alabama 7:36.08
Final   Top↑
P Athlete Team Time
1 Estrema, Ricardo Unattached 5:43.07
2 Short, Josh Alabama 5:58.13
3 Brinyark, James Alabama 6:11.18
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Unattached A 44.37
2 Georgia Tech A 44.96
3 Florida State A 45.41
4 Alabama B 45.78
5 Southern Miss. A 45.82
6 Florida State B 47.31
Alabama A DNF
Liberty A DNF
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Stockbridge High School A 46.85
2 IMG Academy A 47.25
3 Sparkman High School A 47.76
4 Pensacola HS A 48.05
5 Lincoln HS A 48.69
6 Pine Forest HS A 48.77
7 Oak Hall School A 49.43
8 North Port HS A 49.47
9 Dwyer HS A 49.73
10 Lakewood Ranch HS A 49.78
11 South Forsyth High School A 50.07
12 Fort Myers HS A 50.42
13 Niceville HS A 50.79
14 Fort Walton Beach HS A 51.01
15 Eagles Landing Christian A 51.33
16 Pine Crest HS A 51.78
Gulf Coast HS A DNF
Navarre HS A DQ
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Unattached A 39.95
2 Georgia Tech A 40.96
3 Liberty A 41.08
4 Southern Miss. A 41.12
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Fort Myers HS A 41.80
2 Lincoln HS A 42.17
3 Sparkman High School A 42.73
4 Palatka HS A 42.74
5 Lake Mary HS A 42.81
6 Eagles Landing Christian A 42.91
7 Miami Monsignor Pace HS A 43.09
8 Pine Forest HS A 43.24
9 Dr. Phillips HS A 43.37
10 East Gadsden HS A 43.43
11 Lehigh HS A 43.49
12 Bishop Kenny HS A 43.68
13 Gainesville HS A 44.63
Godby HS A DNF
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Liberty A 3:43.87
2 Florida State A 3:44.43
3 Georgia Tech A 3:48.67
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 IMG Academy A 3:52.19
2 Lake Minneola HS A 3:52.29
3 Lincoln HS A 3:52.54
4 Leon HS A 3:59.27
5 Niceville HS A 4:01.19
6 Pensacola HS A 4:05.14
7 Westminster HS A 4:05.64
8 West Florida Tech HS A 4:11.96
9 Central - Tuscaloosa A 4:12.92
10 Dwyer HS A 4:13.20
11 Godby HS A 4:14.02
12 Island Coast HS A 4:14.90
13 Eagles Landing Christian A 4:15.40
George M. Steinbrenner HS A DQ
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Auburn A 3:08.41
2 Florida State A 3:09.67
3 Unattached A 3:09.70
4 Liberty A 3:12.55
5 Southern Miss. A 3:12.79
6 Florida State B 3:17.12
7 Georgia Tech A 3:18.77
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Lincoln HS A 3:16.64
2 East Ridge HS A 3:19.03
3 Palatka HS A 3:19.10
4 South Walton HS A 3:23.96
5 Niceville HS A 3:24.18
6 West Florida Tech HS A 3:24.84
7 Central - Tuscaloosa A 3:25.87
8 Celebration HS A 3:26.32
9 Chiles HS A 3:29.83
10 Jefferson High School A 3:31.91
11 Eagles Landing Christian A 3:32.51
12 Miami Monsignor Pace HS A 3:35.22
13 Westminster HS A 3:39.24
Godby HS A DQ
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Niceville HS A 9:26.24
2 South Forsyth High School A 9:41.56
3 Creekside HS A 9:47.14
4 Winter Springs HS A 9:47.17
5 Lincoln HS A 9:49.05
6 Westminster HS A 9:51.72
7 Lemon Bay HS A 10:02.80
8 Chiles HS A 10:06.19
9 St. Cloud HS A 10:09.53
10 Matanzas HS A 10:09.84
11 Lake Minneola HS A 10:11.16
12 Citrus Park Christian Sch A 10:13.56
13 Estero HS A 10:14.12
14 Dwyer HS A 10:14.57
15 Sarasota HS A 10:15.97
16 Bolles HS A 10:18.05
17 Fort Walton Beach HS A 10:20.54
18 West Florida Tech HS A 10:21.17
19 North Port HS A 10:23.05
20 Gulf Coast HS A 10:24.52
21 Wharton HS A 10:26.05
22 Island Coast HS A 10:27.21
23 Our Lady of Lourdes Acade A 10:33.71
24 George M. Steinbrenner HS A 10:39.31
25 Pine Crest HS A 10:40.14
26 Maclay School A 10:44.52
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Lakewood Ranch HS A 7:55.18
2 Lincoln HS A 8:01.06
3 South Walton HS A 8:07.63
4 Estero HS A 8:07.93
5 Niceville HS A 8:10.41
6 St. Cloud HS A 8:15.84
7 Jefferson High School A 8:18.04
8 Creekside HS A 8:24.14
9 Gulf Breeze HS A 8:30.93
10 Sarasota HS A 8:31.31
11 Westminster HS A 8:36.75
12 Pine Crest HS A 8:45.88
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 Pine Forest HS B 1:47.70
2 Oak Hall School A 1:48.84
3 Stockbridge High School A 1:50.96
4 Niceville HS A 1:51.12
5 Dwyer HS A 1:51.58
6 IMG Academy A 1:51.98
7 Atlantic Coast HS A 1:52.07
8 Fort Walton Beach HS A 1:52.09
9 Lakewood Ranch HS A 1:52.62
10 Leon HS A 1:53.12
11 Lincoln HS A 1:53.36
12 South Forsyth High School A 1:54.44
13 Stockbridge High School B 1:54.84
14 Gulf Coast HS A 1:56.68
15 Pine Crest HS A 1:56.90
16 Eagles Landing Christian B 1:56.91
17 Celebration HS A 2:00.22
18 South Walton HS A 2:00.94
19 Suwannee HS A 2:01.36
20 Westminster HS A 2:02.99
21 Oviedo HS A 2:04.00
22 Jefferson High School A 2:06.11
Final   Top↑
P Team Squad Time
1 East Ridge HS A 1:32.07
2 Leon HS A 1:32.73
3 Westminster HS A 1:35.57
4 Lincoln HS B 1:35.71
5 Eagles Landing Christian A 1:36.03
6 Palatka HS A 1:36.11
7 Bishop Kenny HS A 1:37.03
8 Gainesville HS A 1:37.05
9 Dr. Phillips HS A 1:37.58
10 Central - Tuscaloosa A 1:37.91
11 Eagles Landing Christian B 1:39.16
12 Navarre HS A 1:39.30
13 Fort Walton Beach HS A 1:39.61
14 Lakewood Ranch HS A 1:40.50
15 Celebration HS A 1:41.14
16 Eagles Landing Christian C 1:45.09
17 Walton HS A 1:45.21
18 South Walton HS A 1:45.93
19 IMG Academy A 1:48.85
20 Pine Crest HS A 1:56.00
Oviedo HS A DQ
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Daniel, Skyler Auburn 1.73m 5' 8.0"
2 Almen, Sara Auburn 1.68m 5' 6.0"
2 Morgan, Safia Florida State 1.68m 5' 6.0"
4 Welsh, Hannah Florida State 1.63m 5' 4.25"
4 Zappia, Erin Liberty 1.63m 5' 4.25"
4 Farrington, Melissa-Maree Florida State 1.63m 5' 4.25"
4 Barry, Trista Southern Miss. 1.63m 5' 4.25"
8 Springer, Danielle Auburn 1.63m 5' 4.25"
9 Drake, Jamari Southern Miss. 1.63m 5' 4.25"
10 Maczuga, Kayla Florida State 1.63m 5' 4.25"
11 Jones, Zaria Southern Miss. 1.58m 5' 2.25"
11 Polsgrove, Kylie Liberty 1.58m 5' 2.25"
13 Phillips, Esme Alabama 1.58m 5' 2.25"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Still, Alix IMG Academy 1.67m 5' 5.75"
2 Hardy, Tytavia Pensacola Booker T. Washi 1.62m 5' 3.75"
3 Jenkins, Akira Pensacola HS 1.62m 5' 3.75"
3 Stever, Jessica IMG Academy 1.62m 5' 3.75"
5 Hall, Nicole The Villages HS 1.62m 5' 3.75"
6 Batista, Madelyn Winter Park HS 1.62m 5' 3.75"
7 Hearn, Katherine Celebration HS 1.57m 5' 1.75"
8 Lovett, Carly North Port HS 1.57m 5' 1.75"
9 Cassels, Holly Dwyer HS 1.57m 5' 1.75"
- Colford, Karly Calvary Christian Academy NP
- Cromartie, Shania Leon HS NP
- Dunkum, Donna Lakewood Ranch HS NP
- White, Denise Bay HS NP
- Stephens, Shunterius Central - Tuscaloosa NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Harris, James Unattached 2.20m 7' 2.5"
1 Williams, Ed'Ricus Florida State 2.20m 7' 2.5"
3 Brooks, Jaron Auburn 2.04m 6' 8.25"
4 Davis, Zach Liberty 1.99m 6' 6.25"
5 Kieler, Benjamin Florida State 1.94m 6' 4.25"
5 Ballengee, Markus Liberty 1.94m 6' 4.25"
7 Williams, James Alabama 1.89m 6' 2.25"
7 Schumacher, Grant Auburn 1.89m 6' 2.25"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Torres, Jaasiel Sarasota HS 2.10m 6' 10.75"
2 Davis, Torenio Bleckley County High Scho 1.98m 6' 6.0"
3 Gross, Marcus Calvary Christian Academy 1.98m 6' 6.0"
4 Hollie, Johnny Winter Springs HS 1.98m 6' 6.0"
4 Chaney, Donald Belen Jesuit Preparatory 1.98m 6' 6.0"
4 Reichenbach, John Salisbury Township 1.98m 6' 6.0"
7 Taylor, Jaylen Leon HS 1.93m 6' 4.0"
8 Jackson, Tony Rutherford HS (Springfiel 1.88m 6' 2.0"
8 Oliver, Gene North Port HS 1.88m 6' 2.0"
10 Hill, Dakari Timber Creek HS 1.88m 6' 2.0"
11 Davis, Lucas Pine Forest HS 1.88m 6' 2.0"
12 Howland, Paris Westminster HS 1.88m 6' 2.0"
12 Saulsberry, Jesse Escambia HS 1.88m 6' 2.0"
- Atz, Jonathan The Pine School NP
- Barthelemy, Harry Lakewood Ranch HS NP
- Gaines, Da'quaris West Florida Tech HS NP
- Robinson, Dataveus Godby HS NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Dingler, Carson Mary Persons 4.22m 13' 10.0"
2 Turner, Haidyn Winter Springs HS 3.50m 11' 5.75"
3 Cotton, Claire Westminster HS 3.35m 10' 11.75"
4 Kish, Madalyn Niceville HS 3.35m 10' 11.75"
5 Chlumsky, Alexandra Fort Myers HS 3.20m 10' 6.0"
6 Lusk, Avery St. Augustine HS 3.20m 10' 6.0"
7 Gloster, Morgan North Port HS 3.05m 10' 0.0"
8 Newton, Khiara Navarre HS 3.05m 10' 0.0"
9 St.Aubin, Chloe South Walton HS 2.90m 9' 6.25"
9 Thompson, Analyia Timber Creek HS 2.90m 9' 6.25"
11 Piriz, Alexandra Satellite High School 2.90m 9' 6.25"
12 Bennice, Blaire North Port HS 2.90m 9' 6.25"
13 Teixeira, Jennifer George M. Steinbrenner HS 2.90m 9' 6.25"
- Woodruff, Sydney Lake Mary HS NP
- Thomas, Zenzele Rickards HS NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Herrscher, Will Alabama 5.23m 17' 1.75"
2 Waters, Carson Liberty 5.03m 16' 6.0"
3 Washburn, Clayton Florida State 4.58m 15' 0.25"
4 Barrett, Henry Alabama 4.58m 15' 0.25"
5 Ballengee, Markus Liberty 4.43m 14' 6.25"
6 McCann, Ryan Liberty 4.43m 14' 6.25"
- Connor, Paul Unattached NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Cahillane, Jack Westminster HS 4.88m 16' 0.0"
2 Phillips, Caleb Pensacola Christian Acade 4.55m 14' 11.0"
3 Ott, Davis George Jenkins HS 4.55m 14' 11.0"
4 Piccione, Joseph Sebring HS 4.55m 14' 11.0"
5 Mumme, Noah Satellite High School 4.40m 14' 5.25"
6 Simmons, Will Bleckley County High Scho 4.40m 14' 5.25"
7 Moreno, Joshua West Florida Tech HS 4.25m 13' 11.25"
8 Piccioni, Ivan Dwyer HS 4.25m 13' 11.25"
9 Nelson, Raquan Pine Forest HS 4.25m 13' 11.25"
10 Palasti, Carter Gaither HS 4.25m 13' 11.25"
11 Kaushal, Rohan Countryside HS 4.25m 13' 11.25"
12 Junkin, Walker Winfield City High School 4.10m 13' 5.25"
13 Hyche, Gavrie Port St. Joe HS 3.95m 12' 11.5"
14 Morris, Luis Satellite High School 3.95m 12' 11.5"
15 Blair, Jason Fort Walton Beach HS 3.95m 12' 11.5"
- Babin, Kobe Niceville HS NP
- Griffin-Heard, Jonathan East Ridge HS NP
- Alleva, Wyland George Jenkins HS NP
- Thompson, Austin Timber Creek HS NP
- Kent, Dyson Port St. Joe HS NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Freeman, Der'Renae Unattached 6.30m 20' 8.0" 1.1
2 Bullock, Dominique Auburn 5.82m 19' 1.25" 0.3
3 Williams, Kiara Alabama 5.77m 18' 11.25" 1.4
4 Smith, Dasia Georgia Tech 5.69m 18' 8.0" 0.9
5 Tipler, Carissa Georgia Tech 5.52m 18' 1.5" 0.0
6 Mercer, Dana Liberty 5.29m 17' 4.25" 0.0
7 Jones, Janae Liberty 5.14m 16' 10.5" 0.0
8 Gilliam, Jazmyne Southern Miss. 5.07m 16' 7.75" 0.0
9 Johnson, Ayanna Liberty 4.99m 16' 4.5" 1.0
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Ellis, Javonia Lake Minneola HS 5.61m 18' 5.0" -2.4
2 Williams, Makayla Armwood HS 5.45m 17' 10.75" 0.0
3 Evans, Nadiria Oak Hall School 5.31m 17' 5.25" -1.1
3 Brown, Zy'shai Dwyer HS 5.31m 17' 5.25" -1.0
5 Washington, Briana Creekside HS 5.28m 17' 4.0" 0.0
6 Francavilla, Alexis North Port HS 5.26m 17' 3.25" -0.3
7 Dixson, Quenteria Gainesville HS 5.23m 17' 2.0" -0.7
8 O'Banner, Akyrah Godby HS 5.22m 17' 1.5" -0.9
9 Benton, Akera Jefferson High School 5.20m 17' 0.75" -0.3
10 Juskeviciute, Beatrice IMG Academy 5.16m 16' 11.25" -0.1
11 Davis, Maya Stockbridge High School 5.07m 16' 7.75" -0.3
12 Walker, Tishauna Pensacola HS 5.06m 16' 7.25" -0.2
13 Obike, Nekeima Atlantic Coast HS 5.01m 16' 5.25" 0.0
14 Parker, Jamaalriya Stockbridge High School 5.00m 16' 5.0" -0.1
15 Augustine, Shanaiya Pensacola Booker T. Washi 4.99m 16' 4.5" 0.0
16 Propp, Piper Lincoln HS 4.97m 16' 3.75" -1.5
16 Absten, Sara IMG Academy 4.97m 16' 3.75" -0.7
18 Johnson, Madison Gainesville HS 4.89m 16' 0.5" 0.0
19 Bryant, Makayla Lincoln HS 4.87m 15' 11.75" 0.0
20 Keen, Brianna East Ridge HS 4.79m 15' 8.75" -0.1
21 Hamlet, Ameion Godby HS 4.68m 15' 4.25" 0.0
22 Fox, Tezaria Dwyer HS 4.63m 15' 2.25" -0.1
22 Lee, Nykeria Pine Forest HS 4.63m 15' 2.25" -0.3
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Rubalcaba, Mark Auburn 7.49m 24' 7.0" 1.2
2 Solomon, William Georgia Tech 7.28m 23' 10.75" 2.2
3 Nevers, Montel Florida State 7.19m 23' 7.25" 0.7
4 Thomas, Ryan Georgia Tech 7.02m 23' 0.5" 0.5
5 Jones, Darrel Liberty 6.95m 22' 9.75" 1.1
6 Wright, Andre Liberty 6.85m 22' 5.75" 1.0
7 Newberg, Dante Florida State 6.67m 21' 10.75" 0.0
8 Davis, Zach Liberty 6.64m 21' 9.5" 1.1
9 Maduka, Tim Liberty 6.30m 20' 8.0" 1.8
- Becker, Carlos Florida State NP -
- Curry, Rafeeq Unattached NP -
- Young, Phillip Unattached NP -
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Tate, Nyron Colonial HS 6.83m 22' 5.0" 1.5
2 Howland, Paris Westminster HS 6.73m 22' 1.0" 0.6
3 Trinidad, Juan Lake Mary HS 6.56m 21' 6.25" 1.3
4 Peter, Justin Leon HS 6.53m 21' 5.25" 0.9
5 Bowden Jr, Daryl Sparkman High School 6.51m 21' 4.25" 0.0
6 Torres, Jaasiel Sarasota HS 6.43m 21' 1.25" 0.1
7 Bridges, Tony Pine Crest HS 6.35m 20' 10.0" 1.8
8 Felix, Darrian Fort Myers HS 6.33m 20' 9.25" 1.2
9 Huggins, Trejan Lincoln HS 6.19m 20' 3.75" 0.0
10 Reichenbach, John Salisbury Township 6.12m 20' 1.0" 1.0
11 Gaines, Da'quaris West Florida Tech HS 6.09m 19' 11.75" 1.0
12 Thomas, Darren North Port HS 6.09m 19' 11.75" 0.5
13 Jackson, Tony Rutherford HS (Springfiel 6.04m 19' 9.75" 0.1
14 Bryant, Anthony South Walton HS 6.00m 19' 8.25" 0.9
15 Barthelemy, Harry Lakewood Ranch HS 5.96m 19' 6.75" 0.9
16 Mayes, Kishon Gainesville HS 5.91m 19' 4.75" 0.5
17 Hawkins, Xakari Sarasota HS 5.89m 19' 4.0" 1.9
18 Allen, Devon North Port HS 5.67m 18' 7.25" 1.2
- Henry, Norlend North Port HS NP -
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Hand, Jakayla Auburn 12.92m 42' 4.75" -0.2
2 Hillman, Deja Auburn 11.99m 39' 4.0" -0.6
3 Jones, Janae Liberty 11.85m 38' 10.5" 0.6
4 Petrokaite, Jogaile Florida State 11.64m 38' 2.25" 0.5
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Obike, Nekeima Atlantic Coast HS 11.58m 38' 0.0" 0.0
2 Hardy, Tytavia Pensacola Booker T. Washi 11.51m 37' 9.25" -2.0
3 Lee, Nykeria Pine Forest HS 11.01m 36' 1.5" -0.4
3 Arnold, Taylor FAMU High School 11.01m 36' 1.5" 0.0
5 Washington, Briana Creekside HS 10.96m 35' 11.5" -3.0
6 Francavilla, Alexis North Port HS 10.60m 34' 9.5" -1.2
7 Talbert, Idalia Fort Myers HS 10.42m 34' 2.25" -1.0
8 Seale, Armani North Port HS 10.32m 33' 10.25" -0.1
9 Jenkins, Akira Pensacola HS 10.31m 33' 10.0" -0.5
10 Lopez, Diamond Fort Walton Beach HS 10.25m 33' 7.5" -2.2
11 thedes, payton South Walton HS 10.20m 33' 5.75" 0.0
12 Bryant, Makayla Lincoln HS 10.09m 33' 1.25" -0.7
13 Propp, Piper Lincoln HS 10.07m 33' 0.5" -0.9
13 Lovett, Carly North Port HS 10.07m 33' 0.5" -0.7
13 Dixson, Quenteria Gainesville HS 10.07m 33' 0.5" 0.0
16 Boulay, Shaynah Pine Crest HS 9.87m 32' 4.75" -1.1
17 Crowley, Tamari Suwannee HS 9.71m 31' 10.25" -3.0
- Benton, Akera Jefferson High School NP -
- Beacham, Tykeyra Niceville HS NP -
- Raynor, Aneya Lincoln HS NP -
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Young, Phillip Unattached 15.98m 52' 5.25" 0.0
2 Wallace, Armani Florida State 15.68m 51' 5.5" 0.3
3 Jones, Darrel Liberty 15.19m 49' 10.0" 0.7
4 Nevers, Montel Florida State 15.15m 49' 8.5" -0.1
5 Butler, Ashton Florida State 14.85m 48' 8.75" 0.0
6 Rubalcaba, Mark Auburn 14.69m 48' 2.5" -0.8
7 Brassell, Devonta Southern Miss. 14.53m 47' 8.0" 0.0
8 Wiggins, Michael Alabama 14.23m 46' 8.25" 0.0
9 Smith, Preston Georgia Tech 14.18m 46' 6.25" 0.0
10 Daniels, Christopher Florida State 14.08m 46' 2.5" -0.5
- Thomas, Ryan Georgia Tech NP -
- Wright, Andre Liberty NP -
Final   Top↑
P Athlete Team Mark W
1 Bridges, Tony Pine Crest HS 14.06m 46' 1.5" 0.0
2 Trinidad, Juan Lake Mary HS 13.45m 44' 1.5" 0.4
3 Irving, Jacore Sneads HS 13.34m 43' 9.25" 1.1
4 Caldwell, Walter Marianna HS 13.33m 43' 9.0" 2.2
5 Bowden Jr, Daryl Sparkman High School 13.28m 43' 7.0" 1.8
6 Brumfield, R'Lazon Bishop Kenny HS 13.12m 43' 0.5" 2.6
7 Howland, Paris Westminster HS 13.11m 43' 0.25" 1.4
8 Thompson, Elijah Calvary Christian Academy 12.91m 42' 4.25" 2.5
9 Michel, Ryan East Ridge HS 12.88m 42' 3.25" 1.2
10 Deas, Darnell Navarre HS 12.79m 41' 11.5" 1.7
11 Givens, Camden Matanzas HS 12.77m 41' 10.75" 0.4
12 Hicks, Clarence Pine Forest HS 12.70m 41' 8.0" 0.6
13 Hawkins, Xakari Sarasota HS 12.67m 41' 7.0" 1.7
14 Queen, Sean Eagles Landing Christian 12.50m 41' 0.25" 0.4
15 Fox, Michael Dr. Phillips HS 12.37m 40' 7.0" 0.3
16 Crittenden, Jireh South Walton HS 12.33m 40' 5.5" 0.0
17 Jacobs, Jordan Rutherford HS (Springfiel 12.31m 40' 4.75" 0.0
18 Mitchell, Amontaie Gainesville HS 11.82m 38' 9.5" 0.4
- Tate, Nyron Colonial HS NP -
- Caddell, Jhalen Central - Tuscaloosa NP -
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Grange, Gleneve Florida State 15.88m 52' 1.25"
2 Wood, Brashe Southern Miss. 15.15m 49' 8.5"
3 Chiles, Alexis Southern Miss. 14.64m 48' 0.5"
4 Larson, Dasiana Liberty 14.05m 46' 1.25"
5 Jones, Danisha Southern Miss. 13.80m 45' 3.5"
6 Muzaric, Ivana Auburn 13.69m 44' 11.0"
7 Maffo, Nadia Southern Miss. 12.65m 41' 6.0"
8 Arey, Holly Liberty 12.19m 40' 0.0"
9 Farrington, Melissa-Maree Florida State 11.61m 38' 1.25"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Coronado, Merari Oviedo HS 12.99m 42' 7.5"
2 Solomon, Dorian Godby HS 11.76m 38' 7.0"
3 Tornabene, Essence St. Cloud HS 11.61m 38' 1.25"
4 Isaacs, Ellie Jefferson High School 11.23m 36' 10.25"
5 Bruder, Kylie Pine Crest HS 11.18m 36' 8.25"
6 Grant, Taylor FAMU High School 11.17m 36' 7.75"
7 Rubin, Deborah East Ridge HS 10.78m 35' 4.5"
8 Tilman, Precious Island Coast HS 10.63m 34' 10.5"
9 Walker, Zoe Atlantic Coast HS 10.58m 34' 8.5"
10 Joneson, Skyler Niceville HS 10.43m 34' 2.75"
11 Grundy, Marvecia North Caddo 10.27m 33' 8.5"
12 Cobb, A'Nylah Leon HS 9.96m 32' 8.25"
13 Francavilla, Alexis North Port HS 9.84m 32' 3.5"
14 Hill, Chloe Niceville HS 9.83m 32' 3.0"
15 Wilburn, Leelah Lincoln HS 9.82m 32' 2.75"
16 Fuller, Iriel Bishop Kenny HS 9.70m 31' 10.0"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Droogsma, Austin Florida State 19.22m 63' 0.75"
2 Ferguson, Kord Alabama 18.04m 59' 2.25"
3 Reed, Hayden Alabama 17.35m 56' 11.25"
4 DaCosta, Chadrick Florida State 17.30m 56' 9.25"
5 Karr, Nathan Alabama 16.71m 54' 10.0"
6 Bryan, Jason Auburn 15.53m 50' 11.5"
7 Daley, Donald Southern Miss. 14.95m 49' 0.75"
8 Watson, Robert Southern Miss. 12.94m 42' 5.5"
9 Newberg, Dante Florida State 12.87m 42' 2.75"
- Davis, Zach Liberty NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Fagot, Diego Calvary Christian Academy 16.44m 53' 11.25"
2 Kubiet, Nick Matanzas HS 16.05m 52' 8.0"
3 Shelikoff, Edward Niceville HS 15.74m 51' 7.75"
4 Jackson, Sam Lakewood Ranch HS 15.20m 49' 10.5"
5 Davis, Kalia West Florida Tech HS 15.07m 49' 5.5"
6 Legrant, Adaryl Pine Forest HS 15.00m 49' 2.5"
7 Hansen, James Chiles HS 14.82m 48' 7.5"
8 Back, Kyle Cambridge (Christian) Sch 14.75m 48' 4.75"
9 Matthews, Dre Walton HS 14.74m 48' 4.5"
10 James, Dorrell Leon HS 14.53m 47' 8.0"
11 Viola, Nick Riverdale HS 14.41m 47' 3.5"
12 Bradley, Andrew Miami Monsignor Pace HS 13.99m 45' 10.75"
13 Wilson, Dontae Jefferson High School 13.97m 45' 10.0"
14 Hummel, Hunter Celebration HS 13.77m 45' 2.25"
15 Works, Courtez Sneads HS 13.71m 44' 11.75"
16 Earl, Jamar Fort Walton Beach HS 13.71m 44' 11.75"
17 Poole, Jordan Chiles HS 13.64m 44' 9.0"
18 Moore, Michael West Florida Tech HS 13.62m 44' 8.25"
19 Cecil, Brad Bartram Trail HS 13.49m 44' 3.25"
20 Pleas, Aundre Escambia HS 12.94m 42' 5.5"
21 Griffith, Hunter Jefferson High School 12.40m 40' 8.25"
22 Oxley, Noah Lakewood Ranch HS 12.16m 39' 10.75"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Knibb, Kellion Florida State 60.85m 199' 8.0"
2 Grange, Gleneve Florida State 56.41m 185' 1.25"
3 Muzaric, Ivana Auburn 49.47m 162' 4.0"
4 Love, Shanice Florida State 48.16m 158' 0.25"
5 Jones, Danisha Southern Miss. 46.56m 152' 9.25"
6 Wood, Brashe Southern Miss. 45.83m 150' 4.5"
7 Chappell, Hannah Alabama 44.06m 144' 7.0"
8 Arey, Holly Liberty 43.47m 142' 7.75"
9 Oyarzun, Catherine Liberty 37.94m 124' 6.0"
- Julifs, Holly Alabama NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Tilman, Precious Island Coast HS 37.60m 123' 4.5"
2 Wilburn, Leelah Lincoln HS 37.56m 123' 3.0"
3 Hill, Chloe Niceville HS 35.70m 117' 1.75"
4 Joneson, Skyler Niceville HS 35.02m 114' 11.0"
5 Tornabene, Essence St. Cloud HS 32.08m 105' 3.25"
6 Carruthers, Mariah Niceville HS 31.26m 102' 7.0"
7 Dovali, Ana Oviedo HS 30.62m 100' 5.75"
8 Lingle, Morgan Lakewood Ranch HS 30.62m 100' 5.75"
9 Rung, Marissa Niceville HS 30.10m 98' 9.25"
10 Solomon, Dorian Godby HS 29.94m 98' 3.0"
11 Mitchell, Emily Nease HS 29.10m 95' 6.0"
12 Espinoza, Tia West Florida Tech HS 28.38m 93' 1.5"
13 Faulkner, Courtney Niceville HS 26.70m 87' 7.5"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Onyia, Emmanuel Florida State 56.86m 186' 6.75"
2 Droogsma, Austin Florida State 55.06m 180' 8.0"
3 Williams, Joe Alabama 54.65m 179' 3.75"
4 DaCosta, Chadrick Florida State 54.38m 178' 5.25"
5 Ferguson, Kord Alabama 54.35m 178' 4.0"
6 Jones, Fred Florida State 49.33m 161' 10.5"
7 Daley, Donald Southern Miss. 48.53m 159' 3.0"
8 Watson, Robert Southern Miss. 45.80m 150' 3.5"
9 Stone, Chris Auburn 39.25m 128' 9.5"
10 Newberg, Dante Florida State 35.35m 116' 0.0"
11 Ballengee, Markus Liberty 33.04m 108' 5.0"
- Reed, Hayden Alabama NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Shelikoff, Edward Niceville HS 56.50m 185' 4.75"
2 Hummel, Hunter Celebration HS 50.70m 166' 4.25"
3 Wilson, Dontae Jefferson High School 47.10m 154' 6.5"
4 Jackson, Sam Lakewood Ranch HS 46.88m 153' 10.0"
5 Poole, Jordan Chiles HS 46.80m 153' 6.75"
6 Jones, Dylan Bishop Kenny HS 45.52m 149' 4.5"
7 Hansen, James Chiles HS 45.30m 148' 7.75"
8 Paolozzi, Jonathan Jefferson High School 44.64m 146' 5.75"
9 Manning, Dillon Pine Forest HS 43.70m 143' 4.75"
10 Gonzalez, Daniel North Port HS 42.64m 139' 11.0"
11 Oxley, Noah Lakewood Ranch HS 42.32m 138' 10.5"
12 Schreck, Myles Trinity Prep 40.66m 133' 5.0"
13 Topel, Heath Niceville HS 40.58m 133' 2.0"
14 Rutledge, Nash Niceville HS 40.38m 132' 6.0"
15 Rich, Joe Gulf Breeze HS 40.18m 131' 10.25"
16 Speziale, Dawson Bartram Trail HS 39.64m 130' 1.0"
17 Rivera, Emanual St. Augustine HS 39.40m 129' 3.5"
18 Viola, Nick Riverdale HS 37.46m 122' 11.0"
19 Miller, Austin Maclay School 35.56m 116' 8.25"
- Fagot, Diego Calvary Christian Academy NP
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Kanuchova, Veronika Florida State 65.21m 213' 11.5"
2 McConnell, Danielle Alabama 61.24m 200' 11.25"
3 Manigault, Jasmine Auburn 59.70m 195' 10.75"
4 Maffo, Nadia Southern Miss. 58.28m 191' 2.75"
5 Larson, Dasiana Liberty 57.44m 188' 5.75"
6 Heilsnis, Brianna Auburn 56.31m 184' 9.25"
7 Oyarzun, Catherine Liberty 52.86m 173' 5.25"
8 Arey, Holly Liberty 48.90m 160' 5.5"
9 Chiles, Alexis Southern Miss. 45.11m 148' 0.25"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Tirado, Brandon Florida State 59.31m 194' 7.25"
2 Beene, Jacob Alabama 58.96m 193' 5.5"
3 Daley, Donald Southern Miss. 54.75m 179' 7.75"
4 Watson, Robert Southern Miss. 49.72m 163' 1.75"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Carter, Kylee Auburn 53.37m 175' 1.5"
2 Parades, Laura Unattached 51.59m 169' 3.25"
3 Zelden, Samantha Alabama 51.55m 169' 1.75"
4 Mitchell, Kendra Auburn 45.91m 150' 7.75"
5 Montgomery, Peyton Auburn 44.35m 145' 6.25"
6 Smith, Brenna Liberty 43.87m 143' 11.5"
7 Bishop, Nicole Liberty 39.19m 128' 7.25"
8 Maczuga, Kayla Florida State 32.91m 108' 0.0"
Final   Top↑
P Athlete Team Mark
1 Gibbs, Emron Southern Miss. 70.27m 230' 6.75"
2 Pratt, Denzel Liberty 64.99m 213' 3.0"
3 Peters, Thomas Southern Miss. 64.50m 211' 7.75"
4 Arter, Sam Liberty 64.07m 210' 2.75"
5 Putnam, John Auburn 61.06m 200' 4.25"
6 Davis, Zach Liberty 60.50m 198' 6.25"
7 McClain, Conor Florida State 59.75m 196' 0.75"
8 Edwards, Mark Alabama 58.70m 192' 7.25"
9 Ballengee, Markus Liberty 46.12m 151' 4.0"